800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CEYLON TEA TRAILS (horské koloniální usedlost

V jižní části Centrální provincie v horské oblasti zvané Tea Country, mezi středisky Hatton, Dickoya a Bogawantalawa, na území poblíž vodní nádrže Castlereagh. Jednotlivé usedlosti jsou od sebe vzdáleny 4 až 15 km. Nedaleko se nachází posvátný Adam´s Peak, Hortonovy pláně/World´s End. Nadmořská výška se pohybuje cca od 1.200 do 1.450 metrů n.m. Denní teploty se většinou pohybují okolo 20°C, noční okolo 10°C. Nejvhodnějším obdobím pro pobyt je prosinec až duben, monzunové deště vrcholí v červnu/červenci a říjnu/listopadu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

V jižní části Centrální provincie v horské oblasti zvané Tea Country, mezi středisky Hatton, Dickoya a Bogawantalawa, na území poblíž vodní nádrže Castlereagh. Jednotlivé usedlosti jsou od sebe vzdáleny 4 až 15 km. Nedaleko se nachází posvátný Adam´s Peak, Hortonovy pláně/World´s End. Nadmořská výška se pohybuje cca od 1.200 do 1.450 metrů n.m. Denní teploty se většinou pohybují okolo 20°C, noční okolo 10°C. Nejvhodnějším obdobím pro pobyt je prosinec až duben, monzunové deště vrcholí v červnu/červenci a říjnu/listopadu. Spojení: Cca 3-4 hodiny z Colomba či mezinárodního letiště, 2,5 hodiny z Kandy, necelé dvě hodiny z Nuwara Eliya.

Ubytování

Bungalovy:
Všechny 4 rezidence jsou pojmenovány po bývalých obyvatelích - britských manažerech čajových plantáží. Master Suites mají separátní ložnici/obývací místnost a privátní zahradu (s výjimkou Tientsin), Garden Suites mají privátní zahradu. Všechny pokoje mají komfortní koupelnu s vanou a sprchou. Kreditní karty (Visa, MasterCard, Amex) jsou akceptovány, omezené možnosti internetu, místní TV je k dispozici s výběrem DVD. Kouření je povoleno. Samozřejmě krby namísto klimatizace!!!
SUMMERVILLE BUNGALOW (zal. 1923, 1.219 m n.m., 4 pokoje) - sluneční terasa, letní pavilon, zahradní posezení, lázeňské procedury. Shutterworth Master Suite (70m2), Garnet+Goddard Garden Suites (46m2), Middleton Luxury Room (38m2).
CASTLEREAGH BUNGALOW (zal. 1925, 1.227 m n.m., 5 pokojů) - bazén, altánky, kroket, knihovna, zahradní posezení, lázeňské procedury. Baker + Alston + Palmer Garden Suites (36-46m2), Jamieson+Tate Luxury Rooms (41m2).
TIENTSIN BUNGALOW (zal. 1939, 1.402 m n.m., 6 pokojů) - tenisový kurt, knihovna, zahradní posezení, lázeňské procedury. Irvine Stewart Master Suite (91m2), Bretherton+Moir Garden Suites (44m2), Fraser+Brebham + Meares Luxury Rooms (36-43m2).
NORWOOD BUNGALOW (Zal. 1890, přestavěn 1950, 1.310 m n.m., 5 pokojů) - bazén, altán, kroket, knihovna, zahradní posezení, lázeňské procedury. Hazel Master Suite (62m2), Irvine + Andrews Garden Suites (46m2), Fraser + jeffery Luxury Rooms (39+31m2).

Stravování

V ceně anglická či srílanská snídaně, čaj do postele, oběd dle denního výběru (balíček v případě výletu), odpolední čaj, koktejly před večeří, čtyřchodová večeře, domácí vína a pivo, nealko, vyjmenované destiláty, čaj+káva během dne, prádelna, místní tel. hovory a užívání dalších zařízení domu. V ceně nejsou značkové lihoviny, kuřivo a mezinárodní hovory. Důležité upozornění: Jakékoliv alkoholické nápoje nesmí být servírovány v tzv. Poya days (úplněk) a dalších specifických svátcích , kdy to zakazuje vládní nařízení.

Sport a zábava

Protože bungalovy jsou uprostřed funkčních čajových plantáží, klienti mohou pozorovat jejich denní život - od péče o čajovníky a sklizeň plantáží, po návštěvu továren na zpracování čajů světové extratřídy. Je možné zařídit jízdu na kajacích, říční rafting, jízdu na horských kolech, průvodcované horské túry (v ceně) a výlety. Zájemcům o golf lze zprostředkovat tee-time na vyhlášeném hřišti v Nuwara Eliya.

Náš názor

Odpolední čaj na terase, procházky okolo jezera s výhledem na okolní kopce, večery u krbu s dobrou knihou, oblíbenou skleničkou či spřízněnou duší... Hektický dnešek najednou výrazně zpomalil, život dostává alespoň na pár dnů jiné dimenze a intenzivní chuť starých dobrých časů... Co k tomu dodat? Je na Vás, jestli tu na několik dnů přerušíte svůj úprk napříč Srí Lankou, nebo zakotvíte na týden či déle!

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×