800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PARADISE BEACH CLUB

Mezi Weligamou a Matarou na samém jihu ostrova, přímo u typické jihosrílanské pláže. V pěším dosahu je několik jednoduchých plážových restaurantů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Mezi Weligamou a Matarou na samém jihu ostrova, přímo u typické jihosrílanské pláže. V pěším dosahu je několik jednoduchých plážových restaurantů.

Ubytování

Celkem 42 různých kategorií (v závorce vždy naše hodnocení): STANDARD (2*) je pár jednoduchých bungalovů vhodných spíše pro baťůžkáře, bez klimatizace, se sprchou a WC plus ventilátorem a moskytiérou. V jednopatrovém pavilónu v centrální části jsou pokoje DELUXE (3*) mající již poměrně slušnou koupelnu se sprchou a WC, TV, balkon či terasu a samozřejmě klimatizaci. Vedle je zcela nový druhý patrový pavilón s LUXURY Rooms (4*) - ještě komfortnější a prostornější než stejně vybavené Deluxe. Několik FAMILY Villas (2*+) je patrově řešeno (2 pokoje - dole dvoulůžko, nahoře dvoulůžko a další lůžko), TV, klimatizace a jednoduchá sprcha s WC.

Vybavení

2 akry bujné tropické zahrady skrývají recepci se základním servisem vč. safety boxes, menší bazén (bude se v dohledné době zvětšovat) s brouzdalištěm, restaurant s barem.

Spojení

Transfer z mezinárodního letiště bývá ovlivněn dopravní situací v Colombu (průjezd) a může trvat 2,5 (většinou večer) až 3,5 (většinou ráno) hodiny.

Stravování

Základní - polopenze se snídaní buffetovou formou a večeří rovněž buffetem (vyjímečně - při nízké obsazenosti - výběr z menu). Přes den možnost stravování a la carte.

Aktivity

Malé, ale příjemné ayurvedické centrum. Hotel je populární mezi surfaři, pořádají se lodní výlety za velrybami v době jejich migrace podél ostrova.

Náš názor

Na Srí Lance známe řadu hezkých pláží, některé velmi hezké... ale jen jedna může být naší "Miss": Pakliže platí přímá úměra - čím více na jih tím hezčí moře - tak vězte, že Mirissa je jen pár kilometrů od Dondra Head, nejjižnějšího bodu ostrova, a to snad hovoří za vše! Nečekejte zde žádný luxus, ale můžete zvolit i velmi kvalitní ubytování (Luxury Rooms) a příjemný standard celkem. Oficiální kategorizace chybí ale je to určitě slušná střední kategorie odpovídající alespoň 3*. A protože tento hotel má svůj stálý okruh hostů, pro hlavní sezónu (cca listopad až duben) doporučujeme rezervovat s dostatečným předstihem. OSOBNĚ PROVĚŘENO - APR´2012.

Počasí

Weligama

29°C Polojasno