800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TAPROBANE ISLAND

"Nemáte-li představu o čem je řeč, stačí jednoduchá rada: pusťte si českou krimi z r. 2006 ""Prachy dělají člověka"". To exotické místo, kde si Michal Suchánek, Tomáš Hanák, Ondra Vetchý a další užívají peněz z bankovní loupeže je právě tento jedinečný ostrůvek..."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Těsně u pláže v zátoce Weligama (při odlivu se dá přebrodit z pláže - voda maximálně po kolena, jinak člunem) na samém jihu Srí Lanky.

Spojení

Díky nové dálnici jen cca 3 hodiny z mezinárodního letiště.

Taprobane Island

Když r. 1912 navštívil šlechtic Count de Mauny-Talvande za doprovodu čajového magnáta sira Liptona jako svou první exotickou destinaci Ceylon, okamžitě se do ostrova zamiloval a hledal místo, kde by si mohl vystavět své sídlo. Tak se r. 1920 stalo a na tomto ostrůvku o rozloze 2,5 akru vznikla stylová usedlost s oktagonálním půdorysem, vysokými dřevěnými stropy, s pěti ložnicemi, obývacími částmi, terasami a malým bazénem. Každá z ložnic je 100% stylově zařízena nábytkem, moskytiérou, ventilátorem a prostornou koupelnou. S jedinou výjimkou má každá ložnice svou vlastní terasu. Vysoce osobní přístup je i v gastroslužbách (v základní ceně snídaně), kdy personál Vám po celý den připraví kulinářské delikatesy zaměřené především na lokální kuchyni. K největším zážitkům pak patří koktejly a večeře při západu slunce.

Důležité upozornění

Taprobane Island nefunguje na klasické hotelové bázi rezervací jednotlivých pokojů - obvykle je třeba si pronajmout celý objekt.

Náš názor

Nemáte-li představu o čem je řeč, stačí jednoduchá rada: pusťte si českou krimi z r. 2006 "Prachy dělají člověka". To exotické místo, kde si Michal Suchánek, Tomáš Hanák, Ondra Vetchý a další užívají peněz z bankovní loupeže je právě tento jedinečný ostrůvek...

Počasí

Weligama

28°C Bouřky

×