800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRANWELI HOLIDAY VILLAGE

  • Hotel zajišťuje i řadu výletů
  • Obklopen tropickou zahradou

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Na úzkém pruhu země mezi pláží a říčním kanálem zbudovaným Holanďany v oblasti zvané Waikkal severně od Negomba. Hustá okolní vegetace je rájem pro milovníky přírody, zejména nespočetných druhů ptactva. Již samotný příjezd je unikátní: Převozník Vás prámem převeze na druhý břeh, a pěšky po stíněném chodníku uprostřed porostu dojdete k vysoce ekologicky zaměřenému resortu zvanému „Zelená idyla“. Vzhledem ke katolicky zaměřené zdejší populaci v okolí řada kostelů. Spojení: Cca 15 minut jízdy do Negomba (možnost nákupů a zábavy), cca půl hodiny od mezinárodního letiště Katunayake, a zhruba hodinu a čtvrt do Colomba.

Ubytování

72 bungalovů (32m2) v typickém lokálním stylu je řešeno velmi pohodlně: Uvnitř naleznete sprchu (solární ohřev) / WC, klimatizaci, ventilátor, rádio a venku terasu. Za příplatek cca 40 novějších Deluxe bungalovů, které mají navíc TV a minibar.

Vybavení

Vstupní arkáda s několika obchůdky, recepční hala, TV klubovna, restaurant, k moři otevřená terasa umožňující kouzelný výhled na západy slunce, barem, plážový bar, bazén se skluzavkou. U bazénu se půjčují plážové osušky (zdarma). Celý komplex včetně bungalovů je velmi malebně řešen použitím pálených neomítnutých cihel.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře ve formě buffetu či výběru z menu (v závislosti na obsazenosti hotelu).

Sport a zábava

Volejbal, stolní tenis, badminton, šipky, boccia, lukostřelba. Za poplatek půjčovna kol, biliár, tenis, squash. Pro teno hotel jsou velmi charakteristické programy spojené s přírodou: Lodní výlety po kanále, do mangrovníkových hájů, pozorování ptactva, jóga či meditační programy.

Pláž

přímo u hotelu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 20 km

Počasí

Negombo

27°C Dešťové přeháňky

×