800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA OCEAN VIEW - superior

Hodnocení:
10
z 10 na základě 1 recenze
72 km jižně od mezinárodního letiště v Colombu. Tento jedinečný hotelový komplex s rozsáhlou zahradou byl vybudován podél zlatavé pláže. Transfer trvá zhruba 1,5 hod.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

72 km jižně od mezinárodního letiště v Colombu. Tento jedinečný hotelový komplex s rozsáhlou zahradou byl vybudován podél zlatavé pláže. Transfer trvá zhruba 1,5 hod.

Ubytování

hotel nabízí ubytování ve 2 zákla dních typech pokojů. Pokoje su perior**** (67) najdete v hlavní budově a pokoje cabana*** (84) jsou po čtyřech v patrových vilkách, rozmístěných v zahradě. Pokoj cabana: 2lůžk. pokoj, klimatizace, telefon, minibar, TV, koupelna/WC s vanou nebo sprchou, vysoušeč vlasů, balkon/terasa. Pokoj superior: 2lůžk. pokoj s možností 1 přistýlky, klimatizace, TV, telefon, minibar, koupelna/WC s vanou nebo sprchou, vysoušeč vlasů, balkon s částečným výhledem na moře.

Vybavení

recepce, lobby, celkem 151 pokojů, restaurace, 3 bary, kavárna, střešní konferenční místnost, diskotéka, obchůdky, karaoke, denní a večerní animace (živá hudba, diskotéka, tanec, magická show), sportovní aktivity (volejbal, badminton, stolní tenis, šipky, kroket, šachy, vodní pólo, vodní aerobik), kulturní show, ayurvédské centrum, velký bazén, zahrada, lehátka u bazénu, střešní zahrada. Služby za poplatek: minibar, trezor na recepci, masáže a léčebné procedury v ayurvédském centru, výlety, lékař, prádelna, minigolf, konzumace a la carte, tenis, pronájem konferenční místnosti. Pro děti: dětský koutek, dětské hřiště.

Stravování

All inclusive: plná penze, dopolední občerstvení (sendviče apod.), čaj a káva, odpolední káva/čaj a dezert (zákusky, sušenky, koláčky apod.), půlnoční občerstvení, neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů 10.00 – 24.00 hod. Nevztahuje se na dovozové nápoje, víno, šampaňské, konzumaci z minibaru, koktejly z dovozových nápojů, zmrzlinu, cigarety, minigolf, osvětlení tenisových kurtů a trezor.

Náš názor

Vynikající kuchyně, milý a ochotný personál, krásná zahrada a písčitá pláž – to vše a ještě mnohé víc vám nabízí tento hotelový komplex.

Pláž

Přímo na písčité pláži.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Recenze

10
18. březen 2009 / Jana Fohlová

Super

doporučuji jen v případě ALL INCLUSIVE, ráda se vrátím,

Celá recenze >

Počasí

Negombo

29°C Polojasno

×