Svatý Martin | Francouzská část | Anse Marcel

LA PLANTATION

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení

  4483 hodnocení

  Poloha a popis

  Popis

  Hotel La Plantation obklopuje pěkná tropická zahrada, pláž Orient Bay je kousek od hotelu. Restaurace, bary a nákupní možnosti jsou pár minut jízdy od hotelu. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi. Mezinárodní letiště na Svatém Martinu je vzdáleno cca 45 minut jízdy od hotelu.

  Vybavení
  Recepce, restaurace/kavárna, bar, bazén, Wifi v areálu hotelu, knihovna. Na vyžádání
  hlídání dětí, masáže, jízda na koni, prádelna...

  Ubytování
  Klimatizace, větrák, koupelna s WC, fén, televize, telefon, varná konvice, vybavená kuchyň, trezor, žehlička s žehlícím prknem, balkon nebo terasa.

  Stravování
  Snídaně formou bufetu.

  Pláž
  Písčitá pláž je vzdálená cca 350 metrů od hotelu.

  Sport a zábava
  Plážový volejbal, tenisové kurty zdarma - vybavení za poplatek, šnorchlování, vodní sporty na pláži. Golfové hřiště je několik minut jízdy od hotelu.

  Další informace

  Letecká společnost Air France. Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností. Cena zahrnuje: zpáteční letenku na ostrov Svatý Martin, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK, anglicky hovořící delegát, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek. Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, turistická karta 10USD se platí po příletu na ostrov St. Maarten. Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

  Program zájezdu  1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Svatý Martin, přílet na ostrov Svatého Martina, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

  2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

  Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Svatý Martin, let na trase do Prahy (Vídně).

  Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

  Odlety z ostrova Svatý Martin jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!