800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyExpedice na skútrech

Zažijte Skandinávii netradičně, avšak navýsost atraktivně: zimní výprava na sněžných skútrech s noclehem v divočině je skvělým tématem pro pánskou jízdu! Po návratu do civilizace si opečete celého soba a pobavíte se u krbu při dobré večeři. Odoláte vyhřáté sauně a dobře vychlazenému pivu na závěr dne?

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Připravíme Vám expedici podle vašich časových možností, od třídenní akce po týdenní přejezd laponskou tajgou a tundrou třeba až na úplný sever Norska k Barentsovu moři. Váš program může vypadat třeba takto: 1.den: Odlet do finského Kittilä. Přesun na ubytování do švédského Lesního hotelu. Hodinová vyjížďka na skútrech – northern lights safari přímo z hotelu. Přírodní lázně – sauna, jackuzzi, relax s občerstvením. Večeře.

2. den

Jste připraveni na dva dny nabité dobrodružstvím v laponské divočině? Cesta na skútrech zasněženou krajinou se zastávkou v Kangos Guesthouse, kde natankujete a dáte si oběd. Pokračujete v jízdě volnou krajinou, přes lesy i po rozlehlých pláních, přes zamrzlá jezera. Wilderness camp: Soutěž v dovednostech nutných k přežití v těchto končinách, vaření večeře na ohni! Přírodní sauna, zchladit se můžete také skokem do sněhových závějí. Nocleh ve srubu ve spacích pytlích.

3. den

Snídaně, cesta na skútrech zpět do Lesního hotelu. Odpoledne návštěva sobí farmy. Řízení sobího spřežení, chytání sobů do lasa, ochutnávka sobích specialit. Voňavá sauna, horká lázeň a relax před večeří. Opékání celého soba tradičním způsobem v laponském stanu. Posezení u ohně a zábava s místními laponskými hudebníky.

4. den

Odlet.

Info

TERMÍNY NA VYŽÁDÁNÍ KDYKOLIV OD KONCE PROSINCE DO POLOVINY DUBNA.
Týdenní expedice na sněžných skútrech lze zařídit za cenu od 42 000 Kč / os. + letenka.

Počasí

Stockholm

1°C Jasno

×