800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBernina Express a Golden Pass Express

  • Ženevské jezero i horské krásy Švýcarska

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

1. den:

odjezd v podvečer z ČR přes SRN do Švýcarska.

2. den:

kosmopolitní Ženeva na řece Rhoně a březích Ženevského jezera. Mezinárodní centrum nazývané "nejmenším velkoměstem na světě". Fakultativně plavba po jezeře, prohlídka města na úpatí hory Mt. Saléve, katedrála sv. Petra, radnice, Park reformace, pomník Jeana Jacquesa Rousseaua. Přejezd do Lausanne, univerzitního města 3 nadmořských výšek a sídla jedinečného mezinárodního Olympijského muzea a výboru. Prohlídka města, fakultativně Olympijské muzeum. Přejezd na ubytování do hor nad Ženevským jezerem, nocleh.

3. den:

snídaně. Fakultativně výlet panoramatickým vlakem Golden Pass Classic Belle Epoque. Cesta 1. třídou na trase Montreux–Montbovon (ve vlaku se podává káva a croissant, čokoládová tyčinka a čokoláda). Gruyéres (fakultativně hrad z 12. století a prohlídka sýrárny). Exkurze do čokoládovny Cailler-Nestlé. Návrat na ubytování, nocleh.

4. den:

snídaně. Celodenní výlet do Zermattu (1620 m n. m.) na úpatí nejkrásnější hory Matterhornu (4478 m n. m.). Fakultativně zubačkou na Gornergratt (3100 m n. m.) s výhledy na nejvyšší horský masiv Monte Rosa a ledovce. S krátkou návštěvou Sionu – hlavního města kantonu Wallais v rhonském údolí, návrat na ubytování, nocleh.

5. den:

snídaně. Přes Interlaken do Lauterbrunnenu, fakultativně zubačkou na Jungfraujoch TOP OF EUROPE (3454 m n. m.), do nejvýše položeného železničního nádraží v Evropě. Zpět do Grindelwald Grund a dále do lázní Interlaken (mezi dvěma jezery – Thunersee a Brienzersee) s výhledy na Jungfrau (4158 m n. m.). Přejezd na ubytování v okolí Luzernu, nocleh.

6. den:

snídaně. Fakultativně nejstrmější zubačkou se sklonem místy až 48 % na Pilatus (2 120 m n. m.), nejvyšší vrchol oblasti Vierwaldstättského jezera. Město Luzern, hlavní město stejnojmenného kantonu – prohlídka. Kapličkový most, Lví památník, věžní hradby Mussegmauer, radnice, nábřeží s cechovními domy. Přejezd na ubytování, nocleh.

7. den:

snídaně. Přejezd do Churu. Cesta Bernina Expressem v délce 145 km, kantonem Graubunden do St. Moritz (Svatého Mořice), na vrchol průsmyku Berninapass bez ozubnice do výšky 2253 m s výhledy do hor a hlubokých údolí. Odjezd zpět do ČR.

8. den:

návrat v ranních až dopoledních hodinách.

Možnosti ubytování

Počasí

Kanton Bern

23°C Jasno

Kanton Curych

21°C Skoro jasno

Kanton Graubünden

21°C Převážně oblačno

Kanton Lucern

23°C Jasno

Kanton Sankt Gallen

18°C Oblačno

Kanton Ticino

29°C Polojasno

Kanton Valais

27°C Polojasno

Kanton Vaud

25°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

Od Ženevského jezera pod Mont Blanc

Od Ženevského jezera pod Mont Blanc

Švýcarsko

Cena od: 12 240 Kč

Pro skupinu:

To nejlepší ze Švýcarska

To nejlepší ze Švýcarska

Švýcarsko

Cena od: 11 750 Kč

Pro skupinu:

Švýcarské Ticino s plavbou po Lago Maggiore

Švýcarské Ticino s plavbou po Lago Maggiore

Švýcarsko

Cena od: 11 990 Kč

Pro skupinu:

Tři země u Bodamského jezera a kraj Heidi

Tři země u Bodamského jezera a kraj Heidi

Švýcarsko

Cena od: 10 990 Kč

Pro skupinu: