800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCyklistika okolo Jungfrau

8-denní zájezd s cyklistikou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd večer.

2. den

Ráno příjezd do oblasti Jungfrau. Vyložení kol. Seznámení s oblastí. Návštěva luxusních lázní Interlaken a okolních vesniček. Ubytování v hotelu Schönbühl s venkovním bazénem a výhledem na vrcholy Jungfrau, Eiger a Mönch. Večeře. Nocleh.

3. den

Snídaně. Okruh okolo jezera Brienzer See. Cestou projedete malebnou vesničkou Iseltwald a dojedete do městečka Brienz s množstvím dřevořezbářů. Vracet se budete po druhé straně jezera. Pro zdatnější možnost dojet až do Meiringenu k soutěsce řeky Aary. Večeře. Nocleh.

4. den

Snídaně. Odjezd přes Zweilütschinen do Lauterbrunnenu s nádherným vodopádem. Dále budete pokračovat hlubokým údolím až do Stechelbergu k údolní stanici lanovky na Schilthorn. Cestou zpět navštívíte vodopády Trümmelbach. Návrat stejnou cestou podél Schwarze Lütschine. Večeře. Nocleh.

5. den

Snídaně. Naložení kol, odjezd do horského Kanderstegu, vyložení kol. Sjezd dlouhým údolím Frutigland až do Spiezu s mohutným hradem. Cestou uvidíte typické švýcarské domy a navštívíte jezero Blausee. Návrat podél jezera Thuner See. Večeře. Nocleh.

6. den

Snídaně. Odjezd přes Zweilütschinen a Burglauenen do Grindelwaldu pod pověstnou severní stěnou Eigeru. Prohlídka mondénního střediska, výlet k impozantní ledovcové soutěsce. Návrat stejnou cestou podél Weisse Lütschine. Večeře. Nocleh.

7. den

Snídaně. Okruh okolo jezera Thuner See s nádhernými výhledy na okolní hory. Pojedete kolem hradu Spiez a zámku Oberhofen, prohlédnete si starobylé město Thun s dominantním hradem. Večer naložení kol a odjezd do ČR.

8. den

Návrat ráno.

Minimální výměna na vstupy

15 CHF.

Počasí

Kanton Bern

20°C Jasno

Kanton Curych

16°C Polojasno

Kanton Graubünden

20°C Skoro jasno

Kanton Lucern

16°C Skoro jasno

Kanton Sankt Gallen

16°C Skoro jasno

Kanton Ticino

19°C Jasno

Kanton Valais

20°C Skoro jasno

Kanton Vaud

17°C Skoro jasno

×