800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ALPENBLICK - léto

  • Ubytování se nachází přímo v centru

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Rodinný hotel s jedinečnou atmosférou se nachází v samém centru Wilderswilu ve vzdálenosti asi 6 km od Interlakenu. Vzdálenost od železniční stanice na Schynige Platte, Jungfrau a do Interlakenu je asi 300 m. Stanice městského autobusu do Interlakenu asi 200 m od hotelu (jízdné zdarma).

Sport a zábava

V Interlakenu možnost paraglidingu. V oblasti Jungfrau velké množství turistických tras, lanovek a horských železnic. Doporučujeme nevynechat jízdu horskou železnicí do výšky 3 454 m na Jungfraujoch skoro devítikilometrovým tunelem ve stěně Eigeru, jízdu lanovkou na Harder Kulm, dominantu Interlakenu se zajímavou vyhlídkou nad vodami Thunského jezera, historickou soupravou ze třicátých let vyjet na náhorní planinu Schynige Platte či obdivovat panoramata Alp z otáčivé restaurace na vrcholu Schilthorn (Piz Gloria) proslavené J. Bondem. Z Grindelwaldu lze vyjet na vyhlídkový útes First, kde mohou milovníci adrenalinu vyzkoušet sjezd v závěsu na laně v kombinaci s jízdou na koloběžce. Většinu těchto atrakcí lze výhodně navštívit rámci Jungfraubahnen passu, který je možno fakultativně přikoupit.

Stravování

Polopenze. Bufetová snídaně a večeře výběrem z menu o 5 chodech. Švýcarské speciality (fondue apod.)

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace (oceněná 1* Michelin a 17 body Gault Millau), jídelna, bar, internetový koutek (za poplatek), terasa, zahrada s lehátky a výhledem na Mönch a Jungfrau, parkovací místo.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, vysoušečem vlasů, radiem, TV, telefonem a trezorem. K dispozici jsou také rodinné pokoje pro 4 osoby s oddělenou ložnicí.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Počasí

Kanton Bern

6°C Jasno

×