Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Švýcarsko | Brienzské jezero

ALPENBLICK - léto

  Poloha a popis

  Popis hotelu

  • hotel v centru města • WiFi připojení zdarma

  Poloha

  v centru města Wilderswil.

  Vybavení

  hotel disponuje 35 pokoji, nekuřáckou restaurací, a-la-carte restaurací a barem. Lyžárna (vyhřívaná).

  Ubytování

  Dvoulůžkové pokoje (A2A): typ Eco, cca 14 m2. Pokoje jsou vybaveny sat. TV s holandskými a francouzskými kanály, fénem, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem, rádiem, sprchou a WC.Jednolůžkové pokoje (A1A): bez možnosti přistýlky, stejné vybavení jako A2A.Dvoulůžkové pokoje Superior (A2B): navíc posezení, jinak stejné vybavení jako A2A.Dvoulůžkové pokoje (A2C): typ Alpenglück, cca 20 m2. Stejné vybavení jako A2A.Junior Suite (A2D): typ Junior Suite de Luxe, cca 42 m2. Samostatné WC, posezení, samostatná ložnice, jinak stejné vybavení jako A2B.Dvoulůžkové pokoje (A2E): typ Kinder in eigenes Zimmer, vybavení jako A2A.Rodinné pokoje (A4A/A5A/A6A): 2 místnosti, chata. Stejné vybavení jako A2A.

  Stravování

  polopenze. Snídaně formou bufetových stolů, večeře výběr z menu o 5 chodech. Děti obdrží menu o 2 chodech. Vánoční menu zdarma. Silvestrovská slavnostní večeře v restauraci Gault Milau za poplatek.

  Internet

  WiFi zdarma ve veřejných prostorách.

  Děti

  dětské židličky, dětská postýlka na vyžádání v CK. Maximální počet osob nesmí být dětskou postýlkou překročen (A2A).

  Další výhody

  Při pobytu minimálně na 7 nocí speciální meníčka (1x speciální 7 chodové menu, 1x 5 chodové švýcarské menu, 1x 5 chodové menu s překvapením). Nelze kombinovat s ostatními slevami. Děti zdarma menu o 2 chodech. S kartou hosta místní autobus mezi Wilderswill, Interlaken a Sachseten zdarma.

  Info

  parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 12 CHF/den; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 23.12.-5.1. denně/4 noci; začátek/konec nájmu: 15/10 h.

  Bonus pro lyžaře

  slevová karta: 15% sleva na půjčení lyží/snowboardu a 10% sleva na lyžařskou školu (ne soukromé lekce). S Jungfraupass zdarma skibus a vlak do Lauterbrunnen nebo Grindelwald (cca 20 min. do lyžařského areálu). Ideálním výchozím bodem pro všechna lyžařská střediska Jungfrauregionu (Männlichen, Schilthorn, Lauberhorn, First atd.).

  Info pro lyžaře

  Skibus: cca 50 m Půjčovna lyží: v hotelu (za poplatek)

  Cena zájezdu zahrnuje

  ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.