Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Švýcarsko | Kanton Bern | Gstaad

Palace Gstaad

   Hodnocení

   4.5392 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hotel má 100 pokojů. Díky WiFi ve společných prostorách se mohou hosté připojit k internetu. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, jídelna a bar. Je zde dětská herna. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti. Dále je možné využít službu hlídání dětí, autopůjčovnu, pokojovou službu a kadeřnictví.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je obývací část, kuchyň a koupelna. K základnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Také je zde sejf a minibar. Hosté mohou použít ledničku a mini ledničku. Na pokoji je telefon, televize, rádio, DVD přehrávač a WiFi. Hosté najdou na pokoji domácí obuv. V koupelnách je vysoušeč vlasů a župan. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

   Sport/zábava

   V horkých dnech se mohou hosté zchladit a zaplavat si v krytém nebo venkovním bazénu. Hosté mohou odpočívat na terase. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. Pro milovníky pohybu jsou zde na výběr různé sportovní aktivity - tenis, golf a curling. Díky své poloze je okolí objektu ideálním místem pro lyžování. Také nabídka indoorových sportovních aktivit je bohatá, je zde například fitness studio a squash. V objektu je wellness zóna, kde jsou různé relaxační programy, například spa, sauna, parní lázeň a hammam. Za příplatek si mohou hosté objednat i masáže. Pro děti jsou připraveny hry a mnoho dětských zábavních aktivit.

   Stravování

   Lze objednat polopenzi. Podávají se snídaně, obědy a večeře.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248