800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VICTORIA - LAUBERHORN

  • Wellness zázemí
  • Bezautomobilová vesnička Wengen

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Rozsáhlá wellness zóna s krytým bazénem. WiFi zdarma.

Poloha

v centru bezautomobilové vesničky Wengen.

Vybavení

hotel se 120 pokoji, restaurací a-la-carte, přijímací halou s recepcí, společenskou místností, barem, 2 výtahy, kavárnou s terasou.

11000

Ubytování

pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje (A2A/A2C): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje jsou vybaveny kabel. TV, rádiem, telefonem, trezorem, sprchou, WC a fénem. A2A strana k severu. A2C strana k východu, některé s balkonem. Pokoje (A2D): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vybavení jako A2A, některé s balkonem, strana k západu. Rodinné pokoje (A2E): dvoulůžkové pokoje s možností až 3 přistýlek, vybavení jako A2A.

Stravování

snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc menu o 4 chodech (možnost vegetariánské volby), 1x týdně fondue, 6x týdně bufetové stoly se saláty, dětské menu.

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma.

Sport/aktivity

fitness, stolní tenis, sportovní program. Za poplatek biliár a stolní fotbálek.

Wellness

krytý bazén s divokou řekou a vířivými tryskami, saunou, parní lázní a odpočívárnou s výhledem na hory. Za poplatek solárium a masáže.

Děti

dětská herna.

Info

parkování: parkovací dům za poplatekm cca 57 €/týden; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 2,80 CHF/den, 6-15 let 1,50 CHF/den, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc; upozornění: do města Wengen je možné jet pouze vlakem.

Možnosti ubytování

Počasí

Kanton Bern

10°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL SPINNE

HOTEL SPINNE

Švýcarsko, Kanton Bern, Jungfrau Ski Region

Cena od: 9 845 Kč

Pro skupinu: