800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL A APARTMÁNY BELLEVUE

  • Hotel a apartmány se nachází v blízkosti lanovky

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Hotel a apartmáíny v blízkosti lanovky s WiFi připojením zdarma.

Poloha

v blízkosti lanovky.

Vybavení

apartmánový komplex a hotel s restaurací, terasou, barem.

Ubytování

pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje s smožností až 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny sat. TV, rádiem, telefonem, vanou nebo sprchou, WC, fénem a balkonem. Pokoje (A2B): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, ve vedlejší budově, vybavení jako A2A. Apartmány (F3F): jdnopokojové apartmány pro 3 osoby, cca 49 m2, obývací pokoj se 3 místy na spaní. Apartmány jsou vybaveny sat. TV, rádim, vanou nebo sprchou, WC, balkonem nebo terasou, posezením, kuchyňským koutem (2-4 plot. el. sporák, chladnička). Apartmány (F5G): dvoupokojové apartmány pro 5 osob, cca 69 m2, obývací pokoj s 2 místy na spaní a ložnice.

Stravování

bez stravy (apartmány) nebo polopenze (hotel): snídaně formou bufetových stolů, k večeři menu o 4 chodech.

Internet

WiFi ve společenské místnosti zdarma.

Sport/aktivity

fitness, víceúčelové hřiště. Za poplatek: horská kola k zapůjčení, tenis.

Wellness

sauna. Za poplatek: solárium.

Další výhody

apartmány: od 7 nocí voucher na 40 CHF na konzumaci jídel/nápojů v restauraci při předložení účtenky na dálniční známku (nelze proplatit v hotovosti).

Info

parkování: parkoviště zdarma, garáž cca 10 CHF/den; domácí zvíře: cca 8 CHF/den; lázeňská taxa: cca 1 CHF den/osoba od 16 let, 6-15 let 50%, platba na místě; cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, topení, veškeré prádlo s výměnou 1x za týden ; na místě se platí: závěrečný úklid cca 60-80 CHF (dle velikosti apartmánu); příjezd/minimální délka pobytu: hotel: denně/1 noc. Apartmány: denně/4 noci, 25.6.-26.8. sobota/7 nocí ; začátek/konec nájmu: 17/10 h.

Možnosti ubytování

Počasí

Kanton Bern

6°C Skoro jasno