Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Švýcarsko | Kanton Graubünden | Arosa Lenzerheide

Hotel Altein

      Hodnocení

      3.5171 reviews

      Poloha a popis

      Vybavení

      Hosté mají celkově k dispozici 130 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Je zde výtah, kterým lze vyjet do většiny poschodí. Je zde hotelový sejf. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. V hotelu se nachází restaurace, jídelna a bar. Nachází se zde také novinový stánek, TV místnost, dětská herna a knihovna. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti.

      Vybavení pokoje

      Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Pokoje jsou vybavené dvoulůžkovou postelí. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. Je tady sejf. Na pokoji je telefon, televize, rádio a WiFi. V koupelnách je sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

      Sport/zábava

      Objekt má krytý bazén. Hosté mohou odpočívat na terase. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. Kdo se nechce vzdát sportu ani při cestování, ten se může věnovat tenisu. Za poplatek je dále v nabídce minigolf. Objekt nabízí mnoho indoorových sportovních aktivit, například fitness studio a gymnastiku, za poplatek stolní tenis, kulečník a šipky. Hotel nabízí svým hostům mnoho wellness a relaxačních programů. Je zde spa, sauna a parní lázeň, za poplatek mohou hosté využít také masáže a solárium.

      Stravování

      Lze objednat polopenzi. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře. Na přání je možné připravit dětská menu.

      Platba

      Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

      Copyright

      GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248