Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Švýcarsko | Kanton Graubünden | Arosa Lenzerheide

Hotel Altein

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hosté mají celkově k dispozici 130 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Je zde výtah, kterým lze vyjet do většiny poschodí. Je zde hotelový sejf. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. V hotelu se nachází restaurace, jídelna a bar. Nachází se zde také novinový stánek, TV místnost, dětská herna a knihovna. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti.

   Vybavení pokoje

   Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Pokoje jsou vybavené dvoulůžkovou postelí. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. Je tady sejf. Na pokoji je telefon, televize, rádio a WiFi. V koupelnách je sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

   Sport/zábava

   Objekt má krytý bazén. Hosté mohou odpočívat na terase. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. Kdo se nechce vzdát sportu ani při cestování, ten se může věnovat tenisu. Za poplatek je dále v nabídce minigolf. Objekt nabízí mnoho indoorových sportovních aktivit, například fitness studio a gymnastiku, za poplatek stolní tenis, kulečník a šipky. Hotel nabízí svým hostům mnoho wellness a relaxačních programů. Je zde spa, sauna a parní lázeň, za poplatek mohou hosté využít také masáže a solárium.

   Stravování

   Lze objednat polopenzi. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře. Na přání je možné připravit dětská menu.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248