800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHorská turistika v Graubündenu pro nezávislé cestovatele - 5 dní

Aktivní dovolená v prázdninovém regionu Graubünden. Návštěva Davosu, Arsi, Lenzerheide.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program

Tato túra spojuje tři známá výletní místa Davos, Arosu a Lenzerheide. Jednotlivé túry trvají v závislosti na použití lanovek cca 3 až 6 hodin denně. Putujete bez zavazadel z jednoho Sunstar Hotelu k druhému. Převoz zavazadel je zajištěn pracovníky hotelu. Hotel Vás také vybaví turistickou mapou regionu a podrobnou cestovní dokumentací. V cíli budete netrpělivě očekáváni a hotelový pokoj, bazén a horká pára Vám nabídnou ten nejlepší odpočinek po denním putování krásnou Graubündenskou krajinou.

1. den

Individuální příjezd do Davosu a ubytování v hotelu Sunstar Parkhotel Davos ****. V případě cestování vlakem budete, po předchozím ohlášení, zdarma vyzvednuti na nádraží. Hotel nabízí kvalitní wellness zázemí včetně využití krytého bazénu a parní místnosti zdarma. Večeře, nocleh.

2. den

Snídaně, individuální túra z Davosu do Arosy. Z Davosu (1 560 m) vede oblíbená vysokohorská túra po výborně připravených stezkách až k průsmyku Strela (2 350 m). Potom půjdete křížem krážem dolů k půvabné Alp Sapün. Následuje přírodní stezka okolo horského potoka až do Langwies. Odtud jezdí také vlak (Rhätischen Bahn) do vašeho cíle - Arosy (1 800 m). Doba trvání cca 5 až 7 1 hod. (podle použití lanovek). Večeře a nocleh v Sunstar Parkhotelu Arosa ****.

3. den

Po snídani individuální volno v Arose. Doporučujeme využít Vaši Arosa Kartu All inclusive, kterou obdržíte v hotelu a která poskytuje řadu vstupů zdarma v rámci střediska. Vychutnejte si třeba jízdu na šlapadle po jezeře Obersee nebo se můžete vykoupat v jezeře Untersee. Milovníkům bruslení je k dispozici místní sportovní hala. Večeře a nocleh v Sunstar Parkhotelu Arosa ****.

4. den

Snídaně, individuální túra z Arosy do Lenzerheide. Pojedete lanovkou či půjdete z Arosy na Hörnli (2 513 m). Potom následuje krátký sestup a putování skrz Urdentälis a výstup k Urdenfürggli (2 546 m) s jeho znamenitým výhledem. Následuje prudký a potom mírnější sestup přes Motta do Scharmoin (1 904 m) až Vás nakonec lesní stezka přivede do Lenzerheide (1 476 m). Doba trvání cca 4 až 8 hod. (podle použití lanovek). Večeře a nocleh v Sunstar Hotelu Lenzerheide ****.

5. den

Snídaně a individuální odjezd zpět do ČR vlastním autem nebo motocyklem.

Upozornění

Uvedený program zájezdu je individuální a má pouze informativní charakter. V případě uzávěry horských průsmyků nebo omezení provozu některých lanovek změna programu vyhrazena.

Počasí

Kanton Graubünden

9°C Skoro jasno

×