800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DANILO - léto

Pěkný rodinný hotel s přátelskou atmosférou se nachází u hlavní silnice v centru střediska Savognin, jen pár kilometrů od průsmyku Julier a 40 km od St. Moritz. Středisko nabízí řadu sportovních možností pro cykloturistiku a vysokohorskou turistiku.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Pěkný rodinný hotel s přátelskou atmosférou se nachází u hlavní silnice v centru střediska Savognin, jen pár kilometrů od průsmyku Julier a 40 km od St. Moritz. Středisko nabízí řadu sportovních možností pro cykloturistiku a vysokohorskou turistiku.

Informace k cenám

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK Čedok nebo v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko

Savognin

Vybavení hotelu

Recepce, hlavní restaurace, bar, výtah, dětský koutek s hrami, WI-FI (zdarma), parkoviště.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, TV, telefonem a vysoušečem vlasů. Na vyžádání a za příplatek pokoje s balkonem.

Stravování

Bufetové snídaně. Za příplatek večeře výběrem z menu o 3 chodech.

Sport a zábava

Středisko s240 kmtratí všech náročností je rájem cykloturistiky. Možnost zapůjčení horských kol a e-kol ve sportovním centru hotelu Cube. Dále vysokohorská turistika či přírodní jezero s pláží. Doporučujeme například výlet na vysoko položenou alpskou louku Alp Flix (1960 m). Zde je restaurace, ekoturistiká vesnička s jurtami a tři přírodní jezera, kolem kterých vede pěkná horská cesta.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru

Počasí

Kanton Graubünden

11°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

×