800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBERGHOTEL TRÜBSEE

  • Hotel se nachází přímo u sjezdovky
  • U vybranných termínu skipas v ceně

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Hotel přímo na sjezdovce se skipasem v ceně.

Poloha

1800 m n.m. v lyžařském středisku Engelberg-Titlis u stanice Trübsee. 800 m resp. 20 min. lanovkou do Engelbergu. Přes den vede sjezdovka až do Engelbergu.

Vybavení

útulný horský hotel s nádherným výhledem na hory lyžařské oblasti Engelberg-Titlis. 37 pokojů, výtah, recepce, jídelna, samoobslužná restrace, bar, lyžárna se sušičkou obuvi. Terasa na opalování s krásným výhledem. Internetový koutek a wi-fi zdarma. Lobby s malou knihovnou. Recepce, lobby a restaurace jsou kompletně renovovány, další části budovy částečně.

Ubytování

útulně zařízené nekuřácké pokoje s kabel. TV, telefonem, rádiem, vanou nebo sprchou, WC a fénem. Jednolůžkové pokoje (A1A) cca 15 m2, jednolůžkový pokoj = dvoulůžkový pokoj. Dvoulůžkové pokoje (A2A) cca 15 m2. Rodinné pokoje (A4A) cca 35 m2 se 4 lůžky. Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr polohy a vybavení hotelu přenecháte hoteliérovi.

Stravování

polopenze: snídaně formou bufetu. Večer menu o 4 chodech. Vánoční a silvestrovské menu.

Wellness

sauna 16-18 h (od 12 let).

Zábava

denně karaoke, domácí kino.

Děti

dětská herna, dětské židličky a dětské postýlky (na vyžádání, rezervace v CK).

Bonus pro lyžaře

skipas pro lyžařskou oblast Engelberg-Trübsee-Titlis po dobu pobytu v ceně (i v den příjezdu a odjezdu).

Info

parkování: 1 místo u údolní stanice lanovky na rezervaci v ceně. Domácí zvíře: ne. Příjezd/minimální délka pobytu: A1A, A2A, A4A, A2S: denně/7 nocí.B1A, B2A, B4A, B2S: pondělí, úterý, neděle/3-5 nocí. Poznámka k rezervaci: Skipasy obdržíte u údolní stanice Engelberg-Trübsee-Titlis po předložení voucheru. Poslední jízda lanovkou v 16:30 h, poté již není možný transfer lanovkou. První jízda lanovkou v 8:30 h, dříve není transfer lanovkou možný. Transport zavazadel: možné vzít zavazadla s sebou do lanovky nebo možné odevzdat u údolní stanice za poplatek 2 €/zavazadlo/1 cesta (platba na místě).

INFO PRO LYŽAŘE

Vlek/lanovka/sjezdovka: přímo v lyžařské oblasti u horní stanice lanovky Běžecká stopa: cca 600 m Půjčovna lyží: 10 m (malý výběr), velká půjčovna cca 800 m v Engelberg Lyžařská škola: 800 m v Engelbergu Zimní turist. stezky: u hotelu

Možnosti ubytování

×