800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DERBY

Klidná poloha v centru Leukerbadu, cca 400 m od lázní Burgerbad. Okouzlující výhledy do okolí a na horský masiv.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel v rustikálním stylu se nachází v centru Leukerbadu mezi Sportarenou a termálními lázněmi Burgerbad.

Informace k cenám

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK Čedok nebo v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko

Leukerbad

Vybavení hotelu

Recepce, lobby, restaurace, bar, internet v lobby (zdarma), možnost parkování před objektem nebo v garáži (za poplatek).

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny příslušenstvím, kabelovou TV, radiem, telefonem a balkonem. Rodinné pokoje balkon nemají.

Stravování

Snídaně bufetovou formou.

Sport a zábava

Veřejné termální lázně Burgerbad (vstup není v ceně) v blízkosti hotelu - 10 bazénů, skluzavky (100 m a 120 m), brouzdaliště pro děti. Wellness termální lázně Lindner Alpentherme (vstup není v ceně) specializující se na wellness procedury, masáže, rozsáhlé sauna centrum, 2 termální bazény (vnitřní a venkovní). Celkem je v Leukerbadu 30 termálních bazénů s teplotou pramenů kolem 51°C. Přes 200 km turistických a cyklistických tras v okolí střediska, via ferrata, golf, tenis, paragliding a mnoho dalších sportů ve středisku.

Počasí

Kanton Valais

20°C Jasno

×