Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Švýcarsko | Saas Fee

ALPENDÖRFLI

  Poloha a popis

  Popis hotelu

  Prostorné horské chaty v srdci údolí Saas­-Fee.

  Poloha

  klidná, na kraji obce, centrum cca 650. Restaurace a bary cca 100 m.

  Vybavení

  10 prostorných a dobře vybavených horských chat, a-la-carte restaurace cca 30 m.

  Ubytování

  útulné chaty jsou vybaveny sat. TV, wi-fi připojením v ceně, kuchyňským koutem (el./plyn. sporák, chladnička, kávovar), posezením, kamny, 2 koupelnami s vanou nebo sprchou, WC a balkonem. Čtyřpokojové apartmány (F6F): pro max. 6 osob, cca 70 m2, 3 ložnice se 2 postelemi. Třípokojové apartmány (F7F): pro max. 7 osob, cca 72 m2, 2 ložnice s dvoulůžkovými postelemi, mezonet s dvoulůžkovou a jednolůžkovou postelí. Čtyřpokojové apartmány (F9F) pro max. 9 osob, cca 120 m2, 3 ložnice s dvoulůžkovými postelemi, mezonet s dvoulůžkovou a jednolůžkovou postelí. Jeden z dvoulůžkových pokojů je studio, které se nachází naproti apartmánu, ve stejné budově.

  Stravování

  bez stravy.

  Info

  parkování: parkoviště cca 90 CHF/týden. Domácí zvíře: ne. Lázeňská taxa: cca 6 CHF den/osoba, platba na místě. Cena ubytování zahrnuje: elektřinu, plyn, vodu, závěrečný úklid, ložní prádlo (výměna 1x za týden). Příjezd/minimální délka pobytu: sobota/7 nocí. Začátek/konec nájmu: 15/10 h. Upozornění: bezautomobilový provoz, při příjezdu je nutné kontaktovat provozovatele a dohodnout odvoz zavazadel (v ceně v den příjezdu a odjezdu).

  Něco navíc

  voucher na konzumaci nápojů v hodnotě 40 CHF (při minimální délce pobytu 7 nocí a předložení účtenky za dálniční známku). V ceně lázeňské taxy je k dispozici karta hosta s řadou výhod a slev (na parkování, skipas, aj.).

  Info pro lyžaře

  Vlek/lanovka: cca 1000 m Sjezdovka: cca 1000 m Běžecká stopa: cca 350 m Skibus: cca 30 m