Zobrazit všechny nabídky
Švýcarsko | Zermatt - Täsch

ELITE - léto

  Poloha a popis

  Poloha

  Rodinný hotel skládající se ze dvou budov propojených koridorem se nachází 2 min pěšky od nástupní stanice železnice do Zermattu, který je jinak nedostupný pro automobilovou dopravu. Železniční trať v blízkosti hotelu.

  Informace k cenám

  Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK Čedok nebo v příslušném katalogu/ceníku.

  Středisko

  Täsch

  Středisko

  Täsch

  Vybavení hotelu

  Recepce, restaurace, WI-FI, sauna, jacuzzi a parní komora (za poplatek), garážové parkování zdarma.

  Pokoje

  Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny příslušenstvím, kabelovou TV, některé mají balkon.

  Stravování

  Snídaně bufetovou formou.

  Sport a zábava

  Okolí střediska je protkáno mnoha kilometry tras pro letní vysokohorskou turistiku. Lanovky a ozubnicové železnice zpřístupňují mnohé vrcholy v okolí. Doporučujeme zakoupit letní kartu "Peak Pass", která umožňuje neomezené využívání lanovek Matterhorn glacier paradise, Rothorn paradise, Schwarzsee paradise, Gornergrat a na lanovce Matterhorn Gotthard Bahn trasu mezi Randa, Täsch a Zermattem, dále volný vstup do ledového paláce Gletscher-Palast a využití místních autobusové dopravy.

  Tipy pro správnou volbu

  - vynikající poloha pro výlety do Zermattu - parkování zdarma přímo u hotelu - cenově výhodná nabídka