800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKde končí Švýcarsko a začíná Itálie

5-denní zájezd s denním přejezdem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd ráno. Průjezd Německem do Švýcarska. Krátká zastávka u známé soutěsky Via Mala. Poté přejezd do kantonu Ticino a ubytování nedaleko švýcarského Lugana. Nocleh.

2. den

Snídaně. Odjezd do Lugana - procházka historickým centrem včetně luxusní promenády podél jezera lemované palmami. Dále exkurze v čokoládovně Alprose s možností nákup. Odtud přesun do Melide s prohlídkou komplexu „Švýcarsko v miniaturách“. u. Návrat do Lugana a výjezd ozubnicovou železnicí na vrchol Monte Generoso s panoramatickým výhledem. Návrat do hotelu. Nocleh.

3. den

Snídaně. Odjezd do Locarna u jezera Lago Maggiore, prohlídka. Plavba lodí do romantické Ascony, bývalé rybářské vesnice s kamennými uličkami a nábřežím lemovaným kavárnami. Přejezd do horského údolí Verzasca. Prohlídka městečka Lavertezzo s typickými starobylými domy a kamenným mostem. Na cestě zpět zastávka u přehrady Vogorno oblíbené pro bungee jumping. Návrat do hotelu. Nocleh.

4. den

Snídaně. Odjezd do oblasti jezera Lago di Como. Návštěva vily Carlotta v Tremezzu, letohrádku z 18.století uprostřed nádherných zahrad. Průjezd malebnými vesničkami podél jezera a dále do kantonu Graubünden. Po překonání průsmyku Maloja příjezd do luxusních lázní Sv.Mořic, prohlídka. Odjezd do ČR.

5. den

Návrat ráno.

Minimální výměna na vstupy

a lanovky 70 CHF + 10 EUR.

Počasí

Kanton Bern

10°C Slabý déšť

Kanton Curych

12°C Skoro jasno

Kanton Graubünden

10°C Dešťové přeháňky

Kanton Lucern

10°C Déšť

Kanton Sankt Gallen

8°C Déšť

Kanton Ticino

19°C Skoro jasno

Kanton Valais

14°C Polojasno

Kanton Vaud

11°C Slabý déšť

×