800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKouzelné Švýcarsko

Ženeva • Lausanne • Kleine Scheidegg • Jungfraujoch – TOP OF EUROPE • Gruyéres • Bern • Zürich

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odjezd ve večerních hodinách.

2. den:

přejezd na jihozápad země do Ženevy pod horu Mont Saléve 1 375 m. Prohlídka města, kde sídlí Organizace spojených národů a mnoho mezinárodních organizací. Možnost projížďky lodí po jezeře s největší fontánou Jet d’Eau. Lausanne, hl. město kantonu Wadtland mezi vinicemi a pohořím Jura, města 3 nadmořských výšek. Fakultativně možnost návštěvy Olympijského muzea. Přejezd na ubytování, nocleh.

3. den:

celodenní výlet do Bernské vysočiny, regionu Jungfrau. Zubačkou přes Kleine Scheidegg, horou Eigerem s vyhlídkovými galeriemi na ledovce a věčný sníh do nejvýše položeného nádraží v Evropě na Jungfraujoch – Top of Europe 3 454 m. Zastavení v Interlakenu, světoznámých lázních a středisku zimních i letních sportů. Návrat na nocleh.

4. den:

zastavení a prohlídka městečka Gruyéres proslaveného výrobou stejnojmenného sýra, kterému vévodí zámek z 12. století. Přejezd do Bernu, hlavního města konfederace, města květin, studentů, podloubí, kašen, sklepení a medvědů. Prohlídka, individuální volno na nákupy, možnost návštěvy muzeí. Večerní zastavení v Zürichu, procházka osvětleným městem.

5. den:

návrat v odpoledních hodinách.

Počasí

Kanton Bern

20°C Jasno

Kanton Curych

18°C Jasno

Kanton Graubünden

20°C Polojasno

Kanton Lucern

19°C Skoro jasno

Kanton Sankt Gallen

14°C Skoro jasno

Kanton Ticino

21°C Skoro jasno

Kanton Valais

21°C Polojasno

Kanton Vaud

16°C Převážně oblačno

×