800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKouzlo Švýcarského Ticina

6-denní zájezd s denním přejezdem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd ráno. Průjezd Německem až do Bregenzu u Bodamského jezera, prohlídka. Přejezd do švýcarského Ticina. Ubytování v hotelu v Luganu. Nocleh.

2. den

Snídaně. Odjezd do Locarna u jezera Lago Maggiore. Prohlídka a výjezd lanovkou k poutnímu kostelu Madonna del Sasso, dále až na vyhlídkový vrchol Cardada. Poté plavba lodí na ostrovy Brissago a procházka v botanickém parku. Prohlídka romantické Ascony. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

3. den

Snídaně. Odjezd do horské vesničky San Carlo v údolí Vallemaggia. Lanovkou do Robiei - fantastický výhled na ledovec Basodino. Následuje prohlídka vesnice Foroglio se stylovými kamennými domy. Zpět zastávka u Ponte Brolla s hlubokým řečištěm řeky Maggia. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

4. den

Snídaně. Návštěva malebné rybářské vesničky Morcote. Odtud přesun do Melide s prohlídkou komplexu „Švýcarsko v miniaturách“. Zpět do Lugana - procházka historickým centrem včetně luxusní promenády podél jezera lemované palmami. Fakultativně lodní výlet nebo výjezd lanovkou na Monte Bre. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

5. den

Snídaně. Pozemní lanovkou na vrchol San Salvatore nad Luganem – krásný pohled na město i jezero, lanovkou zpět, odjezd z Lugana. Odpoledne exkurze v čokoládovně Alprose s možností nákupu. Na závěr přesun do Bellinzony (UNESCO) s unikátními středověkými hrady, prohlídka. Odjezd do ČR.

6. den

Návrat ráno.

Minimální výměna na vstupy

110 CHF.

Počasí

Kanton Bern

9°C Převážně oblačno

Kanton Curych

10°C Převážně oblačno

Kanton Graubünden

9°C Déšť

Kanton Lucern

10°C Převážně oblačno

Kanton Sankt Gallen

8°C Polojasno

Kanton Ticino

13°C Převážně oblačno

Kanton Valais

11°C Slabý déšť

Kanton Vaud

11°C Polojasno

×