800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLetecké víkendy v Ženevě

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy do Ženevy v odpoledních hodinách, odjezd z letiště do hotelu místní hromadnou dopravou, ubytování, individuální volno, nocleh.

2. den

Snídaně, pěší prohlídka Ženevy, během níž uvidíte nejvýznamnější pamětihodnosti města, např. katedrálu sv. Petra s románskými a gotickými prvky, zde můžeme obdivovat např. kapli Makabejských, dále protestanský kostel Notre Dame la Neuve, proslavený reformátorskými kázáními Jana Kalvína, centrální náměstí Place Bourg de Four s malebnými domy, Radnici (Hotel de Ville), kde byla v přízemním sále Alabama podepsána roku 1864 první ženevská konvence Červeného kříže, Památník reformace s výjevy z dějin reformace či novodobým symbolem města - Ženevskou fontánu. Individuální volno, nocleh.

3. den

Snídaně, individuální volno, které lze využít k výletu vlakem a lodí do atraktivních míst v oblasti Ženevského jezera, např. Lausanne - Perly na jezeře, proslavené Olympijským muzeem, nejkrásnější gotickou katedrálou ve Švýcarsku, jediným švýcarským metrem či malým centrálním náměstím Place Palud s místním orlojem, Montreux - město s jedinečnou promenádou a přímořskou atmosférou, odkud ti nejnáročnější mohou vyjet na vrchol Rochers de Naye s panoramatickou vyhlídkou na Ženevské jezero a Alpy. Vevey - spojené s firmou Nestlé a Charlie Chaplinem, Chillon - jeden z nejkrásnějších romantických vodních hradů, kam můžete dojet i lodí nebo dojít či dojet po pobřeží. Nocleh.

4. den

Snídaně, individuální volno, odlet do Prahy v odpoledních hodinách.

Fakultativní příplatky

• jízdenka na vlak Pendolino Ostrava-Praha- Ostrava 490,- Kč • příplatek za jed no lůžkový po koj 5.090,- Kč

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kanton Bern

7°C Oblačno

Kanton Curych

6°C Slabý déšť

Kanton Graubünden

5°C Polojasno

Kanton Lucern

8°C Slabý déšť

Kanton Sankt Gallen

7°C Dešťové přeháňky

Kanton Ticino

4°C Jasno

Kanton Valais

7°C Oblačno

Kanton Vaud

9°C Oblačno