800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMatterhorn a termální lázně

5-denní zájezd s denním přejezdem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd ráno. Průjezd Německem a Rakouskem kolem Bodamského jezera do Švýcarska. Dále proti toku Rýna kolem Vaduzu až do průsmyku Oberalp. Zastávka v průsmyku Furka v těsné blízkosti ledovce Rhonegletscher. Pozdě večer ubytování v hotelu Monte Moro v Saas Almagell. Nocleh.

2. den

Snídaně. Odjezd do Sionu – hlavního města kantonu Wallis s hradem Tourbillon a opevněným kostelem Sv.Valérie, prohlídka. Odjezd do termálních lázní Leukerbadu položeném ve vysokohorském kotli. Procházka po malebných horských lázních, koupání v největších švýcarských termálních Burgerbad. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

3. den

Snídaně. Odjezd do Täsche. Zubačkou do Zermattu, nejbohatší švýcarské obce. Lanovkou k jezeru Schwarzsee (2583 m n.m.) pod úpatím Matterhornu – úchvatný pohled na Matterhorn a nejvyšší horu Švýcarska Monte Rosu. Návrat lanovkou. Prohlídka Zermattu s dřevěnými domy a mondénními hotely. Odjezd do Saas Fee, alpského střediska obklopeného 13 čtyřtisícovkami a ledovci, prohlídka. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

4. den

Snídaně. Odjezd do Brigu, prohlídka města se zámkem Stockalperů. Odjezd údolím Rhony do Saillonu. Koupání v nových termálních lázních Bains de Saillon. Prohlídka St.Maurice – pozoruhodného kláštera ze 6.století s mnoha mimořádně cennými relikviemi. Vycházka u Ženevského jezera od hradu Chillon do mondénního Montreux. Odjezd do ČR.

5. den

Návrat ráno.

Minimální výměna na vstupy

96 CHF.

Počasí

Kanton Bern

9°C Skoro jasno

Kanton Curych

9°C Polojasno

Kanton Graubünden

8°C Převážně oblačno

Kanton Lucern

9°C Mlha

Kanton Sankt Gallen

9°C Polojasno

Kanton Ticino

12°C Jasno

Kanton Valais

11°C Jasno

Kanton Vaud

11°C Skoro jasno

×