800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNejen za tajemstvím hodinek, sýra a čokolády

6-denní zájezd s denním přejezdem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd ráno. Průjezd Německem. Večer prohlídka Basileje s mohutnou katedrálou na břehu Rýna. Odjezd k hotelu. Ubytování. Nocleh.

2. den

Snídaně. Odjezd do Neuchatelu na břehu stejnojmenného jezera, prohlídka. Výjezd ozubnicovou železnicí na Chaumont – výhled na jezera, Bernské Alpy a masiv Mont Blancu. Odjezd do La Chaux de Fonds – centra švýcarského hodinářského průmyslu, návštěva nejprestižnějšího hodinářského muzea na světě. Zastávka v Murtenu se zajímavými hradbami a vyhlídkami. Ubytování v hotelu v průsmyku Col des Mosses. Večeře. Nocleh.

3. den

Snídaně. Přejezd do Gruyeres známého výrobou sýrů a dále do Brocu. Exkurze v místní čokoládovně Nestlé, ochutnávka a možnost nákupu. Odjezd do Lausanne u Ženevského jezera, prohlídka historického centra s katedrálou. Poté plavba lodí do lázní Vevey, prohlídka. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

4. den

Snídaně. Odjezd do Ženevy, prohlídka kosmopolitního sídla řady mezinárodních organizací. Procházka po promenádě s pohledem na známý vodotrysk. Podél břehu jezera přejezd do Lausanne, prohlídka malebné přístavní čtvrti Ouchy a návštěva známého Olympijského muzea. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

5. den

Snídaně. Odjezd k Ženevskému jezeru. Prohlídka hradu Chillon. Přejezd do mondénního Montreux – tzv. srdce ženevské riviéry. Výjezd ozubnicovou železnicí na vrcholek Rochers de Naye (2045 m n.m.), kruhový rozhled na švýcarské a francouzské Alpy i Ženevské jezero. Navíc zde v tzv. Svištím ráji žije až 14 druhů svišťů, díky kamerám je lze pozorovat přímo v norách. Odjezd do ČR.

6. den

Návrat ráno.

Minimální výměna na vstupy

150 CHF.

Počasí

Kanton Bern

17°C Skoro jasno

Kanton Curych

15°C Polojasno

Kanton Graubünden

13°C Převážně oblačno

Kanton Lucern

16°C Jasno

Kanton Sankt Gallen

12°C Dešťové přeháňky

Kanton Ticino

19°C Skoro jasno

Kanton Valais

18°C Polojasno

Kanton Vaud

17°C Polojasno

×