800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNejkrásnější kouty Alp (autobusem)

  • Nádherná příroda Alp

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy odpoledne přes Německo do Švýcarska.
2. den: Přes Interlaken do Grindelwaldu, prohlídka městečka, volno nebo možnost výletů lanovkami, zubačkou na místní masivy (First, Kleine Scheidegg, Jungfraujoch), odpoledne přes Bernské Alpy k Ženevskému jezeru, podél břehu Ženevského jezera dojezd do Annecy (Francie) – ubytování.
3. den: Po snídani prohlídka unikátního města Annecy na břehu stejnojmenného jezera, odjezd do Chamonix pod Mont Blanc, volno k individuální prohlídce města, možnost výletů na okolní masivy, vláčkem k ledovci Mer de Glace..., odpoledne odjezd přes Argentiére do švýcarského Martigny, přejezd do oblasti Vispu, ubytování, fakultativně večeře.
4. den: Po snídani odjezd do Täsch – odtud zubačkou do Zermattu, volno, možnost túr a výletů lanovkami (Černé jezero, Gornergrat...), v odpoledních hodinách odjezd přes Simplon Pass do Itálie, ubytování, fakultativně večeře.
5. den: Po snídani odjezd k Lago Maggiore do Stressy, výlet na jeden z Boromejských ostrovů – Isola Bella – prohlídka jedinečných subtropických zahrad a paláce, odpoledne odjezd do Lugana, krátká zastávka k prohlídce, odjezd přes Bellinzonu a San Bernardino Pass, odjezd do ČR.
6. den: Příjezd do Prahy v časných ranních hodinách.

Nástupní místa autokaru

Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Olomouc, Prostějov, Brno, Jihlava(dálnice), Humpolec (dálnice), Praha, Beroun(dálnice), Plzeň

Možnosti ubytování

Počasí

Kanton Bern

10°C Polojasno

Kanton Curych

10°C Převážně oblačno

Kanton Graubünden

11°C Skoro jasno

Kanton Lucern

12°C Skoro jasno

Kanton Sankt Gallen

8°C Převážně oblačno

Kanton Ticino

11°C Jasno

Kanton Valais

12°C Jasno

Kanton Vaud

9°C Převážně oblačno