800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyŠvýcarské Alpy a termální lázně

7-denní zájezd s turistikou a wellnessem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd večer.

2. den

V noci průjezd Německem do Švýcarska. Ráno příjezd k Ženevskému jezeru. Prohlídka známého Vevey obklopeného vinicemi, na promenádě populární socha Charlese Chaplina a památník Jana Palacha. Přejezd do mondénního Montreux s luxusními hotely. Město bývalo místem častého pobytu skupiny Queen, na promenádě stojí socha Freddieho Mercuryho. Vycházka pobřežní promenádou lemovanou palmami z Montreux až k mohutnému hradu Chillon, v pozadí zasněžený hřeben Dents du Midi. Odjezd do Leysin na nádherné horské terase. Ubytování v hotelu Central Residence&Spa, v ceně ubytování je vstup do relaxačního centra s bazénem, vířivkou, saunou a párou. Večeře (bohatý bufet dle vlastního výběru). Nocleh.

3. den

Snídaně. Odjezd do lázní Ovronnaz na horské terase. Výjezd sedačkovou lanovkou na Jorasse, s výhledem na celé Ovronnaz. Výstup horskými loukami přes sedlo La Seya až k Tsantonaire (2500 m n.m.) s rozhledem na Walliské Alpy a Mont Blanc. Sestup přes Pré de Bougnonne a lanovkou do Ovronnaz. Odpoledne koupání v termálních lázních, přímo z bazénů výhled na okolní  horské štíty. Návrat do Leysin. Večeře (bohatý bufet dle vlastního výběru). Nocleh.

4. den

Snídaně. Odjezd do lázní Leukerbad v impozatním horském kotli. Výjezd kabinovou lanovkou do průsmyku Gemmi (2322 m n.m.), výhled na Walliské Alpy včetně Matterhornu. Výstup od horského jezera Daubensee k horskému jezeru Lämmernsee na úpatí ledovců. Po sestupu návrat lanovkou do Leukerbadu. Odpoledne koupání v největších švýcarských termálních lázních Burgerbad přímo v Leukerbadu. Z bazénů uchvacující pohled na skalní stěnu nad obcí. Návrat do Leysin. Večeře (bohatý bufet dle vlastního výběru). Nocleh.

5. den

Snídaně. Odchod k lanovce. Kabinovou lanovkou k otáčivé restauraci Kuklos s jedinečným panoramatickým pohledem od Eigeru přes Matterhorn až k Mont Blancu. Sestup k malému jezírku Lac d’Ai. Výstup do sedla pod skalní věží Tour d‘Ai, ze sedla nádherný zpětný pohled na restauraci Kuklos a výhled na Ženevské jezero. Sestup zpět k jezírku Lac d’Ai a dále do Leysin okolo jezírka Lac de Mayen pod stejnojmennou skalní věží. Cestou mimořádně zajímavé skalní útvary. Odjezd do Saillonu v údolí Rhony. Koupání v termálních lázních Bains de Saillon. Odjezd do ČR.

6. den

Návrat časně ráno.

Minimální výměna na vstupy

108 CHF.

Počasí

Kanton Bern

10°C Převážně oblačno

Kanton Curych

9°C Převážně oblačno

Kanton Graubünden

7°C Slabý déšť

Kanton Lucern

9°C Oblačno

Kanton Sankt Gallen

6°C Slabý déšť

Kanton Ticino

19°C Jasno

Kanton Valais

11°C Převážně oblačno

Kanton Vaud

10°C Slabý déšť

×