800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyŠvýcarsko panoramatickými drahami

Vyhlídkové trasy jsou legendou a vyvrcholením každé návštěvy Švýcarska a právě během tohoto okruhu máte jedinečnou příležitost si je vychutnat.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

přílet do Curychu, prohlídka města, plavba lodí.

2. den

LUZERN
- přejezd vlakem do Lucernu. Prohlídka města včetně návštěvy dopravního muzea. které patří k největším na světě.

3. den

JUNGFRAU
- Simmentalským údolím do Lauterbrunnen. Odtud nejznámější zubačkou ve Švýcarsku Jungfraubahn na nejvýše položené nádraží a poštovní úřad v Evropě do sedla hory Jungfrau, ve výšce 3 454m n.m. Po prohlídce Jungfraujochu - ledový palác, vyhlídková terasa Sfinx, Velký Aletschský ledovec - návrat do stanice Kleine Scheidegg, odkud sjedeme do údolí Grindelwaldu. Přes Interlaken návrat na hotel.

4. den

ANDERMATT – LEUKERBAD
- odjezd přes švýcarskou alpskou pevnost a jedno z nejznámějších lyžařských středisek Andermatt- zastávka - do Leuku a přestup na bus, kterým vyjedeme do vyhlášeného lázeňského střediska Leukerbad, fakultativně možnost návštěvy termálního bazénu. Pokračování do Sionu, ubytování na 2 noci, večerní procházka na hrad Tourbillon, který majestátně stojí nad městem.

5. den

MONT BLANC EXPRESS – CHAMONIX
- odjezd do Martigny, odtud Mont Blanc Expresem soutěskou Trientschlucht do Chamonix, kolem ledovců Mont Blancu. V Chamonix výjezd lanovkou do výšky 3 842m n.m. na Aguille du Midi přímo pod nejvyšší vrchol Evropy. Poté volno v městě a návrat do hotelu.

6. den

LAUSANNE
- Rhónským údolím a kolem ženevského jezera do Lausanne, návštěva olympijského muzea a města. Odjezd do Curychu, transfer na letiště, odlet do ČR.

Fakultativní příplatky

Jednolůžkový pokoj 3 300 Kč

Počasí

Kanton Bern

5°C Jasno

Kanton Curych

8°C Polojasno

Kanton Graubünden

10°C Jasno

Kanton Lucern

5°C Jasno

Kanton Sankt Gallen

13°C Skoro jasno

Kanton Ticino

12°C Jasno

Kanton Valais

8°C Jasno

Kanton Vaud

12°C Skoro jasno

×