800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTradiční Švýcarsko

5-denní zájezd s denním přejezdem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd ráno. Průjezd Německem do Švýcarska. Návštěva mohutných Rýnských vodopádů. Ubytování v hotelu Schönbühl s nádherným výhledem na vrcholy Jungfrau, Eiger a Mönch a bazénem. Večeře. Nocleh.

2. den

Snídaně. Odjezd do malebné oblasti Emmental, exkurze do ukázkové sýrárny s možností nákupu typických sýrů. Přejezd do Bernu - hlavního města Švýcarska, prohlídka historického centra s typickým podloubím, mohutným dómem a parlamentem. Prohlídka historického Thunu s hradem nad jezerem Thuner See. Návrat do hotelu podél jezera. Večeře. Nocleh.

3. den

Snídaně. Celodenní výlet na Jungfraujoch (3454 m n.m.) – nejvýše položené nádraží v Evropě. Autobusem do Grindelwaldu, zubačkou do sedla Kleine Scheidegg a dále tunelem vysekaným ve skále až na Jungfraujoch. Cestou zastávky u vyhlídek Eigernordwand a Eismeer, z terasy Sphinx (3571 m n.m.) panoramatický výhled na švýcarské Alpy a nejdelší alpský ledovec Aletsch. Návštěva ledového paláce. Zubačkou návrat na Kleine Scheidegg a dále přes atraktivní Wengen do Lauterbrunnenu. Návštěva trümmelbašských vodopádů. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

4. den

Snídaně. Prohlídka mondénních lázní Interlaken. Podél jezera Brienzer See do Alpnachstadu pod masivem Pilatu. Lodní výlet po jezeru Vierwaldstättersee až do Luzernu. Prohlídka starobylého Luzernu s krytými dřevěnými mosty. Podvečerní procházka v Curychu – finanční metropoli na břehu stejnojmenného jezera. Odjezd do ČR.

5. den

Návrat ráno.

Minimální výměna na vstupy

169 CHF.

Počasí

Kanton Bern

14°C Polojasno

Kanton Curych

12°C Převážně oblačno

Kanton Graubünden

9°C Převážně oblačno

Kanton Lucern

12°C Převážně oblačno

Kanton Sankt Gallen

9°C Bouřky

Kanton Ticino

20°C Jasno

Kanton Valais

14°C Skoro jasno

Kanton Vaud

14°C Převážně oblačno

×