800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AMAAN NUNGWI

"Areál sestávající z bungalovů různě rozmístěných v hotelové zahradě je vystavěn na menším útesu přímo nad mořem v severní části ostrova v osadě Nungwi. Vzdálenost od letiště je cca 60 kilometrů. Posledních cca 20 kilometrů je silnice bez asfaltu, proto transfer probíhá relativně pomalu a trvá asi 1,5 hodiny. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Areál sestávající z bungalovů různě rozmístěných v hotelové zahradě je vystavěn na menším útesu přímo nad mořem v severní části ostrova v osadě Nungwi. Vzdálenost od letiště je cca 60 kilometrů. Posledních cca 20 kilometrů je silnice bez asfaltu, proto transfer probíhá relativně pomalu a trvá asi 1,5 hodiny.

Ubytování

dispozici jsou tři druhy pokojů. Standardní – dvoulůžkové, jednoduše vybavené pokoje s koupelnou (sprcha), WC, moskytiérou a stropním ventilátorem. Pokoje de luxe - dvoulůžkové, jednoduše vybavené pokoje s možností přistýlky s koupelnou (sprcha), WC, moskytiérou, stropním ventilátorem a aklimatizací. Pokoje s výhledem na moře – dvojlůžkové pokoje vystavěné přímo na útesu s výhledem na oceán jsou jednoduše vybaveny, mají koupelnu se sprchou, WC, moskytiéru, stropní ventilátor, klimatizaci a balkón. Trezory k jsou k dispozici na recepci za poplatek

Vybavení

vybavení hotelu patří recepce, TV místnost, restaurace, bar a obchod se suvenýry.

Stravování

Kontinentální snídaně, fakultativní obědy a večeře s obsluhou.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži.

Pláž

Písečná pláž s jemným bílým pískem je od hotelu vzdálena cca 400 metrů. Korálový útes, který lemuje celý ostrov, je zde na krátkém úseku přerušen. Dostatek vody pro plavání i za odlivu, pouze slabší příboj. Možnost docházet na pláže na východním pobřeží ostrova s živým příbojem nebo na další překrásnou pláž jižně od hotelu v osadě Kendwa.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Zanzibar

22°C Skoro jasno

×