800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KIWENGWA SEA CLUB

Rozlehlá hotelová zahrada leží na východním pobřeží ostrova přímo na břehu moře v mírném svahu asi 40 km od města Zanzibar a letiště. Transfer z letiště do hotelu trvá asi hodinu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rozlehlá hotelová zahrada leží na východním pobřeží ostrova přímo na břehu moře v mírném svahu asi 40 km od města Zanzibar a letiště. Transfer z letiště do hotelu trvá asi hodinu.

Ubytování

Standardní prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky situované v přízemí nebo v patře zděných vil vystavěných v zahradě porostlé stromy a keři. Vnitřní vybavení pokojů je na úrovni tříhvězdičkového hotelu. Naše pokoje jsou v klidné části hotelového areálu západně od recepce. s výhledem do zahrady. Stropy pokojů jsou prokládané dřevem, na podlaze jsou dlaždice.Každý pokoj má terasu nebo balkon, klimatizaci, vysoušeč vlasů, mini chladničku. Pokojový trezor za poplatek.

Vybavení

Hotelové pokoje jsou situovány v patrových vilách, které jsou rozmístěny na různých místech tropické hotelové zahrady všemi směry od hlavní budovy tvořené velkorysou hotelovou halou zastřešenou tradiční africkou střechou „Makuti“ s doškami z palmových vláken. Vedle recepce je součástí této centrální části hotelu hlavní restaurace, tradiční africká restaurace s nabídkou místních specialit, internetový koutek, obchod se suvenýry, TV místnost, hotelové divadlo – amfiteátr, fitness, tři bary včetně baru u bazénu, bazén s dětskou sekcí, kvalitní potápěčské centrum, lehátka u bazénu, lehátka na pláži. Dětský klub, animace.

Stravování

All inclusive, tj. plná penze s místními nápoji, celodenní občerstvení.

Sport a zábava

Osvětlené tenisové kurty, basketbalové hřiště, plážový volejbal, stolní tenis, lukostřelba, půjčování jízdních kol, petangue, vodní sporty na pláži včetně kanoí, kajaků, katamaranů, windsurfingu. Aerobik, vodní gymnastika. Kvalitní potápěčské centrum. Organizované sporty. Večerní zábavní programy.

Pláž

Překrásná pláž pokrytá oslnivě bílým jemným pískem a mírnou svažitostí dna. Pláž je vybavena též dřevěným molem vybíhajícím až ke korálovému útesu. Oceánský typ koupání.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Zanzibar

22°C Skoro jasno

×