800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL WHITE SANDS

již rezervován 32 x

Menší hotelový areál leží na severu ostrova cca 90 min. od letiště Zanzibar, v letovisku Kendwa rock přímo u široké krásné pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel leží na severu ostrova cca 60 min jízdy od letiště, v letovisku Kendwa přímo u krásné široké písčité pláže, považované za nejhezčí na ostrově.

Vybavení

menší hotelový areál postavený v typickém zanzibarském stylu s 20pokoji nabízí recepci, restauraci a bar, slunečníky a lehátka na pláži. Umístění pokojů a recepce na vyvýšeném místě nad pláží, restaurace a bar na pláži. Při přílivu voda dosahuje až do blízkosti restaurace. Snídaně - typické zanzibarské snídaně (několik druhů vaječných omelet, pečivo, sladké, ovoce, káva nebo čaj, ovocné džusy).

Ubytování

jednoduše zařízené 2lůžkové pokoje s možností 1přistýlky mají koupelnu/WC, klimatizaci, stropní ventilátor, moskytiéru, terasu. Max 3 osoby na pokoji. V případě požadavku na ubytování 2. dítěte do 12 let lze na vyžádání a zpětné potvrzení ze strany hotelu.

Náš názor

Pro klienty toužící relaxovat na pláži, užívat si Indického oceánu, a to vše za rozumnou cenu.

Strava

Snídaně:bufetové

Služby za poplatek

masáže na pláži, potápěčské centrum u nedalekého hotelu, kam lze dojít po pláži, výlety a další aktivity dle přání klientů (zajišťuje recepce).

Počasí

Zanzibar

26°C Skoro jasno

×