800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MNARANI BEACH COTTAGES

  • Skvělé místo pro odpočinkovou dovolenou

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Menší hotel se nachází na severojižním cípu ostrůvku Zanzibar, ve vesnici Nungwi. Tato oblast má jedny z nejkrásnějších pláží na ostrově. V okolí hotelu najdete obchůdky i restaurace. Město Stone Town je vzdáleno cca 60 min. jízdy, letiště cca 45 km.

Ubytování

Komplex nabízí 12 standardních pokojů, 4 rodinné chatky, 10 deluxe pokojů a honeymoon suity. Standardní pokoje jsou velice jednoduše zařízeny v zanzibarském stylu, všechny pokoje mají stropní ventilátor, síť proji komárům, koupelnu/WC a verandu, některé jsou směrem k moři a ostatní do zahrady. Rodinné chatky jsou o něco větší a je zde možnost propojených pokojů. Mají navíc malou kuchyňku s lednicí a soupravu na přípravu kávy a čaje. Deluxe pokoje jsou klimatizované, navíc s telefonem, lednicí, soupravou na příprav.

Vybavení

Recepce, bazén, jacuzzi, lehátka a slunečníky u bazénu, restaurace, bar, stolní hry, šipky, knihovna, zdarma internet, šnorchlování. Služby za poplatek: masáže, vodní sporty.

Stravování

Polopenze. Snídaně: bufetové, večeře: bufetové.

Pláž

Přímo u písčité pláže.

Náš názor

Příjemný hotelový komplex u pěkné pláže. Výhodná poloha na severním pobřeží ostrova, kde moře jen minimálně podléhá výkyvům hladiny v důsledku odlivu a přílivu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 45 km

Počasí

Zanzibar

27°C Skoro jasno

×