800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySafari selous

  • 2denní letecké safari kombinované s pobytem u moře

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Informace o hotelu

2denní letecké safari kombinované s pobytem u moře

Program zájezdu

1. den: Praha – Zanzibar
Odlet na Zanzibar charterovým letem s mezipřistáním v Hurghadě, ubytování v hotelu Palumbo Reef Resort.

2. den: Zanzibar
Volný den v hotelu pro individuální aktivity.

3. den: Zanzibar – Selous
Odlet ze Zanzibaru v 08.00 do rezervace Selous. Po příletu transfer do kempu, projížďka po rezervaci a oběd. Po obědě následuje odpolední safari nebo plavba lodí po řece. Večeře a nocleh v kempu. Selous je chráněným územím rozkládajícím se na jihovýchodě Tanzanie o rozloze kolem 50 000 km2, což z něj činí plošně největší africkou rezervaci. Její území je pokryto lesnatou savanou, domorodci zvanou miombo. Z velkých zvířat zde žije například slon africký, pes hyenovitý, buvol africký, pakůň žíhaný a buvolec stepní. Při velkém štěstí lze spatřit také lvy, levharty a gepardy. Rezervací protéká řeka Rufiji, na jejíchž březích je možno pozorovat hrochy a krokodýly. Příjemnou zprávou je, že v parku lze vystoupit z auta a pohybovat se po něm pěšky.

4. den: Selous – Zanzibar
Ráno snídaně a odlet zpět na Zanzibar do pobytového hotelu.

5. – 7./8./9./10./11./14. den: Zanzibar
Volný čas v hotelu pro individuální aktivity.

8./9./10./11./12./15. den: Zanzibar – Praha
Ukončení pobytu a transfer na letiště k odletu zpět do ČR.

Upozornění: Změna programu vyhrazena. Let do rezervace Selous může být operován také odpoledne. Doprovod anglicky hovořícího průvodce. Při odjezdu na safari se klienti z hotelu odhlašují. Pokoj si mohou ponechat za poplatek a po domluvě s recepcí. V hotelu Palumbo Reef Resort si lze připlatit za konzumaci alkoholických nápojů. Safari lze individuálně zkalkulovat s jiným hotelem z naší nabídky. Doporučujeme vzít s sebou dalekohled.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava Praha – Zanzibar – Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, letecká doprava Zanzibar – Selous – Zanzibar, 2denní safari s plnou penzí a ubytováním na 1 noc v kempu, program dle popisu, zbývající noci v hotelu Palumbo Reef Resort s programem Soft All Inclusive, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce (během safari anglicky hovořící průvodce), transfery z/na letiště v cíli zájezdu, transfery v rámci uvedeného programu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smysluzákona č.159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba a 490 Kč/pobyt/dítě do 18 let, fakultativní služby, vstupní vízum 50 USD/osoba splatné po příletu na letišti ve Stone Town, transfery na/z letiště při odletu/příletu ze safari ve výši 60 USD, letištní taxa 15 USD, pobytová taxa 1 USD/osoba/den splatná na místě v hotelu a spropitné.

Možnosti ubytování

Počasí

Zanzibar

27°C Skoro jasno

×