800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPobyt na Zanzibaru s leteckým výletem na safari

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy
V závislosti na preferovaném leteckém spojení odlet z Prahy, nebo Vídně přes Frankfurt / Amsterdam / Istanbul / Addis Abeby na Zanzibar.

2. den

Přílet na Zanzibar
Po příletu na Zanzibar a vyřízení vstupních formalit na Vás bude čekat zástupce CK a odveze Vás do hotelu. Po uvítacím připitku si již můžete užívat relaxování v hotelu s soft all inclusive.

3. den

Zanzibar
Pobyt v hotelu na Zanzibaru.

4. den

Zanzibar - Selous
Ráno vás transfer zaveze na letiště, odkud se letecky přemístíte na pevninu do rezervace Selous. Po obědě vyrazíte na safari za hrochy a krokodýly. Zvířata budete sledovat z lodi na řece Rufiji.
Budete-li mít chuť, vyrazte s průvodcem do místní vesnice, anebo na procházku buší. Večer si pochutnáte na večeři a odpočinete si s výhledem na jedinečnou africkou noční oblohu.

5. den

rezervace Selous
Po snídani vás čeká celodenní safari v džípu 4x4. Na oběd si uděláte zastávku v buši a vychutnáte si tak nádherný zážitek z okolní africké krajiny. Po jídle budete pokračovat v safari po rozlehlé buši, tolik charakteristické pro tuto část parku. Večer si užijete relax v pohodlí campu a odpočinete si například při sklence vašeho oblíbeného nápoje.

6. den

Selous - Zanzibar
Po snídani odjedeme na malé místní letiště a proletíme se nad řekou Rufiji, kde se rozloučíme se zvěří z ptačí perspektivy a zamíříme zpět na ostrov Zanzibar. Po příletu na vás bude čekat řidič, který vás zaveze zpět na hotel.

7. den

Zanzibar
Pobyt v hotelu na Zanzibaru.

8. den

Odlet ze Zanzibaru
Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

9. den

Přílet do Prahy
Přílet do Prahy v dopoledních hodinách.

Počasí

Zanzibar

28°C Převážně oblačno

×