800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySafari v Tarangire, Ngorongoro a dva dny odpočinku na plážích ostrova Zanzibar

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Národní park Tarangire
Ráno vás vyzvedne na letišti Kilimanjaro zástupce CK a společně vyrazíte do 200 km vzdáleného národního parku Tarangire. Po příjezdu si vychutnáte oběd formou pikniku a vyrazíte na odpolední safari.
Ubytování: Maweninga Camp
Strava: oběd, večeře

Národní park Tarangire
Národní park Tarangire je známý především velkým množstvím slonů a impozantních baobabů. Potkáte zde celou řadu zvířat: buvoly, žirafy, zebry, antilopy a další. V období od prosince do března tudy procházejí stáda migrujících zvířat.

2. den

Národní park Tarangire, Bashay Rift Lodge****
Dopoledne budete pokračovat v safari v národním parku Tarangire. Na oběd se přesunete do 140 km vzdálené Bashay Lodge****. Odpoledne využijete k relaxaci a odpočinku v lodgi. Můžete se vydat na projížďku po okolí na horských kolech, nebo jen zůstat relaxovat u bazénu a pozorovat Africkou krajinu a užívat si odpočinku a sluníčka.
Ubytování: Bashay Rift Lodge****
Strava: snídaně, oběd, večeře

3. den

Kráter Ngorongoro
Po snídani opustíte lodgi a vyrazíte do kráteru Ngorongoro. Tato největší kardela světa je zapsaná na seznam světového dědictví UNESCO a má rozlohu přibližně 250 km2 . Nachází se v ní přes 30 000 zvířat, takže setkání s nimi je zaručené. Oběd si dáte ve fromě pikniku v kráteru Ngorongoro a dokonale tak nasajete atmosféru všudypřítomné přírody. Odpoledne budete pokračovat v safari a navečer se vrátíte plni zážitků zpět do Bashay Rift Lodge
Ubytování: Bashay Rift Lodge****
Strava: snídaně, oběd, večeře
Když se před 2,5 milióny let zřítil vulkán, zanechal po sobě obrovský kráter, v němž se dnes nachází největší koncentrace velkých savců na světě – žije jich tu na 30 000. Kráter je 600 metrů hluboký s průměrem přibližně 20 km. Jedná se o největší neporušenou a nezatopenou kalderu na světě. Na dně kráteru najdete zásadité jezírko Makadi, které se v období sucha zbarví do růžova hejny plameňáků. Najdete zde i rozlehlý akáciový porost, křoviny, travnaté pláně i močály. Tento přírodní div je samozřejmě zapsán na seznamu přírodního dědictví organizace UNESCO. Najdete zde velké množství býložravců, mimo jiné pakoně, zebry, buvoly, gazely, antilopy losí, prasata bradavičnatá a samozřejmě také slony a nosorožce. S nimi zde samozřejmě prostor sdílejí šelmy, velmi běžně jsou zde k vidění lvi, hyeny a šakali.

4. den

Bashay, Arusha, Zanzibar
Po snídani se vydáte zpět do Arushi. Na oběd se zastavíte v restauraci Shanga a odpoledním letem se přesunete na pohádkový ostrov Zanzibar. Po přistání na ostrově na vás bude čekat zástupce CK, který vás zaveze do hotelu.
Ubytování: Karafu resort ****
Strava: snídaně, oběd, večeře

5. - 6. den

Karafuu resort**** na Zanzibaru
Poslední dva dny zájezdu si odpočinete na úchvatném ostrově Zanzibar a jeho nádherných bílých plážích.

7. den

Odlet zpět do ČR
Ráno si vychutnáte snídani a v závislosti na vámi vybraném letu vás hotelový transfer zaveze na letiště.

Počasí

Zanzibar

26°C Skoro jasno

×