800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVelký okruh Tanzanií 2

Poznejte přírodní a kulturní památky Tanzanie během našeho jedinečného okruhu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z Prahy na letiště Kilimandžáro.

2. den

ARUSHA – NGIRESI VILLAGE
– po příletu do Arushi transfer do hotelu. Půldenní prohlídka místní vesnice Ngiresi Village na úpatí Mount Meru. Prohlídka místní školy, plantáží. Na zpáteční cestě odjezd do Moivaro Coffee Plantation Lodge, ubytování, nocleh.

3. den

NÁRODNÍ PARK TARANGIRE
– po snídani odjezd do národního parku Tarangire se starými baobaby, stády slonů a masajskými pastevci. Ubytování v Tarangire Safari Lodge, situované u řeky Tarangire River. Odpoledne odjezd na safari. Večeře a nocleh v Tarangire Safari Lodge.

4. den

NÁRODNÍ PARK TARANGIRE
– celodenní safari v národním parku. Není neobvyklé zde vidět stáda 50 slonů či kudu. V parku se také vyskytují četní představitelé ptačí říše. Návrat do lodge.

5. den

LAKE MANYARA
– po snídani odjezd k jezeru Manyara údolím Great Rift Valley. Příjezd do Kirurumu Tented Lodge, oběd. Odpoledne safari v národním parku. Návrat do lodge, večeře, ubytování.

6. den

LAKE MANYARA
– celodenní safari a prohlídka národního parku. Během dne uvidíte také místní obyvatele Masaje. Návrat do lodge, večeře.

7. den

NÁRODNÍ PARK SERENGETI
– po snídani přejezd do národního parku Serengeti přes vrcholky Ngorongoro Highlands. Zastávka u Olduvai Gorge, kde byly objeveny pozůstatky pravěkého člověka. Safari v národním parku, večeře a ubytování v Ikoma Bush Camp.

8. den

NÁRODNÍ PARK SERENGETI
– celodenní safari program s prohlídkou národního parku. Při zpáteční cestě pozorování západu slunce nad africkou stepí. Návrat do Ikoma Bush Camp na nocleh a večeři.

9. den

NÁRODNÍ PARK SERENGETI
– celodenní safari v národním parku, zastávka u řeky Grumeti River a Seronera River. Návrat do Ikoma Bush Camp na nocleh a večeři.

10. den

KRÁTER NGORONGORO – po snídani odjezd do kráteru Ngorongoro, cestou pozorování zvěře. Oběd v lodgi, odpoledne sestoupíte do kráteru, který je domovem více než 25 000 zvířat. Budete moci vidět „velkou pětku“ i další zvěř. Večeře a nocleh v Ngorongoro Sopa Lodge.

11. den

KRÁTER OLMOTI – časně ráno odjezd na prohlídku méně známého kráteru Olmoti. Prohlídka vodopádů Munge Falls. Cestou pozorování zvěře. Návrat na ubytování a večeři do Ngorongoro Sopa Lodge.

12. den

MASAJSKÁ VESNICE – po snídani odjezd na prohlídku masajské vesnice, seznámení s jejich životem a tradicemi. Večeře a ubyto vání v Moivaro Coffee Plantation Lodge.

13. den

odlet zpět do Prahy nebo pokračování v pobytu u moře na Zanzibaru nebo v Keni.

Fakultativní příplatky

jednolůžkový pokoj 11 000 Kč

Počasí

Zanzibar

31°C Skoro jasno

×