Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Tanzánie | Mafia (ostrov) | Arusha-Nationalpark

Arusha Coffee Lodge

   Hodnocení

   4.5965 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Komplex bungalovů hostům nabízí celkem 30 pokojů. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení přes WiFi. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, jídelna, kavárna a bar. Jsou zde i různé obchody. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Objekt nabízí službu hlídání dětí, pokojovou službu a prádelnu.

   Vybavení pokoje

   Pokoje mají klimatizaci a koupelnu. K většině pokojů patří i terasa, na které se dá příjemně relaxovat. K vybavení také patří sejf a za poplatek minibar. Ke standardnímu vybavení patří varná konvice/kávovar. Na pokoji je telefon. Hosté najdou na pokoji domácí obuv. V koupelnách je sprchový kout a vana. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a župan.

   Sport/zábava

   Hosté si mohou vybrat z mnoha sportovních a volnočasových aktivit, některé z nich jsou přímo v hotelu, jiné je možné objednat u externích prodejců. V horkých dnech se mohou hosté osvěžit v bazénu a venkovním bazénu. Hosté mohou odpočívat na terase. Pro aktivní hosty je v nabídce spa (za poplatek). Pro děti jsou připraveny hry a mnoho dětských zábavních aktivit.

   Stravování

   Je možné si objednat snídaně.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248