800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBangkok, Kambodža – Siam Reap a pláže Koh Chang

Bangkok • Kanchanaburi • řeka Kwai • Ayutthaya • Siam Reap • Angkor Wat • Koh Chang

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1.den

odlet z Prahy do Bangkoku.

2.den

přílet do Bankoku, transfer do hotelu a večeře. Dle letových časů večeře s vystoupením klasických thajských tanců. V případě pozdního příletu bude večeře s vystoupením 3. den. Nocleh v Bangkoku.

3.den

snídaně, individuální volno nebo celodenní prohlídka Bangkoku s průvodcem, návštěva královského paláce, dále chrámy Wat Traimit, Watt Phra Kaew, Wat Po. V podvečer plavba k chrámu Wat Arun.

4.den

po snídani odjezd z Bangkoku na plovoucí trhy. Místní obyvatelé na loďkách nabízí své zboží, od ovoce a zeleniny až po místní výrobky. Pokračování do Kanchanaburi, návštěva válečného muzea, hřbitova a mostu přes řeku Kwai. Poté nezapomenutelný zážitek – v sloním kempu se seznámíte se životem slonů, projížďka na slonech a následně na bambusovém raftu. Nocleh v blízkosti řeky Kwai.

5.den

snídaně, poté přejezd do Ayutthaya, kde jsou památky jedinečného významu. Thajští králové odtud vládli více než 400 let. Nocleh v Ayutthaye.

6.den

snídaně, odjezd na letiště do Bangkoku a odlet do Kambodže, Siam Reap. Po příletu prohlídka Angkhor Thom, který se rozkládá na ploše větší než 10km čtverečních. Začátek u jížního vstupu South Gate, prohlídka řady soch, zbytků chrámů, terasa slonů, Baphuon, Royal Enclosure, Phimeanakas, Bayon Temple. V areálů zůstanete až do setmění a budete mít možnost pozorovat krásný západ slunce. Nocleh v Siam Reap.

7.den

snídaně, pokračování skvostu khmérské architektury a nejnavštěvovanějšího města Kambodži. Dnes bude hlavním programem část Ta Prohm, Ta Som, Neak Pean Temple, Preah Khan. Chrámy jsou obklopeny džunglí a stále skýtají mnohá tajemství. Nocleh v Siam Reap.

8.den

snídaně a závěr prohlídky rozlehlého areálu: Lolei, Preah Ko, Bakong, Banteay Srei Temple, Bantey Samre, Pre Rup Temple. Nocleh v Siam Reap.

9.den

snídaně, přejezd z Kambodže do Thajska. Následuje transfer trajektem na ostrov Koh Chang, transfer do hotelu a ubytování.

10.–15.den

individuální program a odpočinek na Koh Changu, na místě možnosti fakultativních výletů po ostrově, jízda na slonech, atd.

16.den

ráno po snídani odjezd na trajekt a následně přejezd do Bankoku. Odbavení a odlet do Prahy.

17.den

přílet v časných nočních hodinách do Prahy.

16.den

ráno po snídani odjezd na trajekt a následně přejezd do Bankoku. Odbavení a odlet do Prahy.

17.den

přílet v časných nočních hodinách do Prahy.

Poznámky

Minimální počet účastníků: 15.

Počasí

Hua Hin

25°C Oblačno

Cha Am

25°C Oblačno

Ko Chang

26°C Slabý déšť

Ko Phi Phi

26°C Převážně oblačno

Ko Samet

25°C Polojasno

Ko Samui

29°C Skoro jasno

Krabi

24°C Skoro jasno

Pattaya

27°C Převážně oblačno

Phuket

26°C Převážně oblačno

×