800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PARK PLAZA

Čtyřhvězdičkový hotel Park Plaza se nachází v centru Bangkoku, hlavním městě Thajska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Čtyřhvězdičkový hotel Park Plaza se nachází v centru Bangkoku, hlavním městě Thajska.

Ubytování

Pokoje v hotelu Park Plaza Sukhumvit Bangkok nabízejí veškerý komfort, jsou navrženy i s ohledem na obchodní cestující. Elegantní Superior a Deluxe pokoje nabízejí komfort a pohodlí jaké nenajdete v ostatních hotelech v Bangkoku. Můžete využít řadu vybavenosti, včetně televize s plochou obrazovkou, bezplatný přístup na internet, pracovní stůl a elektronický trezor. Park Plaza předčí ostatní hotely v Bangkoku. Nabízí prostorné pokoje a mnoho způsobů, jak zůstat ve spojení.
Užijte si následující vybavení pokoje pro hosty:
· 32 palců LCD TV s plochou obrazovkou (kompatibilní s displeji přenosného počítače) a DVD přehrávačem · Hypoalergenní péřový polštář · Elegantní dřevěné podlahy · Vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu a LAN připojení - zdarma · Elektronický trezor (pojme laptop) · Žehlička / žehlicí prkno · Denně místní noviny v angličtině - bezplatně · Občerstvovací centrum s čajem a kávou · Prostorný pracovní stůl a stolní lampa na čtení · Stylovou moderní koupelnu s sprchou a luxusním vybavením

Vybavení

Park Plaza Sukhumvit Bangkok poskytuje pohodlné služby a příjemnou atmosféru ubytovaným. K hotelovému vybavení patří exkluzivní limuzíny, plně vybavené fitness centrum, několik stravovacích prostor a bezplatné bezdrátové připojení k internetu ve všech pokojích a veřejných prostorách. Se svým stylovým zařízením a vynikající umístění v centrálním Bangkoku nabízí hotel Park Plaza unikátní příležitost nejenom pro trávení volného času hostů.

Zábava

Golf, Bangkok - královský palác, plavba po řece Chao Phraya , čínské město, zlatý buddha, kulinářské speciality, kultura, ...

Hřiště

Prezident Country Club

36 jamek navržených Trent Jones Jr. v panenském venkovském prostředí. V okolí hřiště prakticky ve všech směrech je velmi malebná krajina, rovná pole a otevřené bažiny, plné vysoké rákosí a trávy, stěhovavých ptáků a mnoho ryb. Každá jamka byla navržena tak, aby se lišila od všech ostatních.

Windsor Park & ​​Golf Club

je zasazen do velkého parku na okraji Bangkoku. Fairvaye jsou lemovány stromy, svažité greeny jsou obklopeny bankry. Golfové hřiště je pěkně údržované včetně velké klubovny s výhledem na hřiště a nabídkou vynikající západní snídaně nebo obvyklé thajské a asijské snídaně.

Thana City Golf & Country Club

je jedním z mála golfových hřišť v jihovýchodní Asii, které navrhl australský Greg Norman. Golf Club hostil několik významných profesionálních turnajů včetně 1993 Thailand Men's Open, 1994 a 1995 Kosaido Thajsku Ladies Open a finále Johnnie Walker Super Tour 1996, který vyhrál Ernie Els.

Trávy, rákosí a spousta písku, byly použity k vytvoření iluze přímořského linksu přímo uprostřed Bangkoku. Na hřišti se nachází řada přírodních toků, jezer a množství strategicky umístěných vytvarovaných bunkrů. Je třeba hrát přesné rány z odpaliště aby jsme se vyhli některému z mnoha fairway bunkrů. Zajímavé jsou i čtyři ostrovní greeny na jamkách 3, 4, 5 a 12.

Lam Luk Ka Country Club

36 jamkové hřiště poskytuje ideální místo pro velmi relaxační golf den v Bangkoku. Oba kurzy se vinou přes mokřady Bangkoku, naleznete zde více než 10.000 stromů a mnoho vodních cest, které poskytují domovy více než 100 druhům ptáků a divokých zvířat. Díky bohaté výsadbě stromů zde naleznete více stínu než na mnoha z novějších golfových hřišť Bangkok.

Příplatky

Jednolůžkový pokoj - 5.500,- Kč.

Program zájezdu

1. den: příjezd na letiště Bangkok, transfer do hotelu.
2. den: golf v President Country Club (Robert Trent Jones Jr design, velmi rychlé greeny).
3. den: golf v Windsor Park & ​​Golf Club (samozřejmě s parkem, zvlněné fairwaye a greeny).
4. den: okružní výlet na řeku Kwai.
5. den: golf v Thana City Golf Club (Greg Norman vynikající design).
6. den: golf v Lam Luk Ka Country Club (dějiště kvalifikace Asijské Tour v roce 2009).
7. den: transfer na letiště v Bangkoku, odjezd

×