800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL WESTIN GRANDE

The Westin Grande se nachází v samém srdci Bangkoku v centru nakupování, restaurací a zábavní oblasti. Jen pár kroků od metra a nadzemního vlaku, které Vás okamžitě převezou ke všemu co Bangkok nabízí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

The Westin Grande se nachází v samém srdci Bangkoku v centru nakupování, restaurací a zábavní oblasti. Jen pár kroků od metra a nadzemního vlaku, které Vás okamžitě převezou ke všemu co Bangkok nabízí.

Ubytování

Každý z 363 moderních pokojů a apartmá poskytují intimní prostor k relaxaci. K vnitřnímu pokojovému vybavení a zařízení patří známé Heavenly Bed ®, regenerační Heavenly Bath ® vybavení, výkonná pracovní stanice se dvěma telefonmími linkami, hlasovou poštou a vysokorychlostním přístupem k internetu, LCD TV se satelitním příjmem a DVD přehrávačem, kávovar a čajovar, vysoušeč vlasů, župan a pantofle a osobní trezor. Deluxe pokoje mají 42 m2 obytné plochy a moderní koupelnu s vanou a sprchovým koutem. Košík s ovocem, lednice, kávy a čaje, 24-hodinová pokojová služba, minibar.

Vybavení

V hotelu se nachází 363 deluxe pokojů, které nabízejí veškeré pohodlí. Hotel nabízí několik vyhlášených restaurací a barů, lázeňské služby ve Vareena Day Spa i na pokoji. Zaměstnaci hotelu jsou připraveni řešit vaše požadavky na míru.

Zábava

Golf, Bangkok - královský palác, plavba po řece Chao Phraya , čínské město, zlatý buddha, kulinářské speciality, kultura, ...

Hřiště

Prezident Country Club

36 jamek navržených Trent Jones Jr. v panenském venkovském prostředí. V okolí hřiště prakticky ve všech směrech je velmi malebná krajina, rovná pole a otevřené bažiny, plné vysoké rákosí a trávy, stěhovavých ptáků a mnoho ryb. Každá jamka byla navržena tak, aby se lišila od všech ostatních.

Windsor Park & ​​Golf Club

je zasazen do velkého parku na okraji Bangkoku. Fairvaye jsou lemovány stromy, svažité greeny jsou obklopeny bankry. Golfové hřiště je pěkně údržované včetně velké klubovny s výhledem na hřiště a nabídkou vynikající západní snídaně nebo obvyklé thajské a asijské snídaně.

Thana City Golf & Country Club

je jedním z mála golfových hřišť v jihovýchodní Asii, které navrhl australský Greg Norman. Golf Club hostil několik významných profesionálních turnajů včetně 1993 Thailand Men's Open, 1994 a 1995 Kosaido Thajsku Ladies Open a finále Johnnie Walker Super Tour 1996, který vyhrál Ernie Els.

Trávy, rákosí a spousta písku, byly použity k vytvoření iluze přímořského linksu přímo uprostřed Bangkoku. Na hřišti se nachází řada přírodních toků, jezer a množství strategicky umístěných vytvarovaných bunkrů. Je třeba hrát přesné rány z odpaliště aby jsme se vyhli některému z mnoha fairway bunkrů. Zajímavé jsou i čtyři ostrovní greeny na jamkách 3, 4, 5 a 12.

Lam Luk Ka Country Club

36 jamkové hřiště poskytuje ideální místo pro velmi relaxační golf den v Bangkoku. Oba kurzy se vinou přes mokřady Bangkoku, naleznete zde více než 10.000 stromů a mnoho vodních cest, které poskytují domovy více než 100 druhům ptáků a divokých zvířat. Díky bohaté výsadbě stromů zde naleznete více stínu než na mnoha z novějších golfových hřišť Bangkok. Hřiště je to velmi přírodní s venkovskou atmosférou, daleko od shonu v centru Bangkoku.

Příplatky

Jednolůžkový pokoj - 6.990,- Kč.

Program zájezdu

1. den: příjezd na letiště Bangkok, transfer do hotelu.
2. den: golf v President Country Club (Robert Trent Jones Jr design, velmi rychlé greeny).
3. den: golf v Windsor Park & ​​Golf Club (samozřejmě s parkem, zvlněné fairwaye a greeny).
4. den: okružní výlet na řeku Kwai.
5. den: golf v Thana City Golf Club (Greg Norman vynikající design).
6. den: golf v Lam Luk Ka Country Club (dějiště kvalifikace Asijské Tour v roce 2009).
7. den: transfer na letiště v Bangkoku, odjezd

×