800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AMARI ORCHID RESORT AND TOWER 4* + BANGKOK PALACE 4*

Neobyčejná dovolená pro každého.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

odlet z PRAHY
Sraz skupiny před odbavovací přepážkou pořádající CK na letišti Praha – Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

4. den

BANGKOK – PATTAYA
Snídaně. Dopolední transfer do 140 km vzdáleného letoviska Pattaya, které je po Bangkoku nejvýznamnějším turistickým centrem Thajska. Cestou možnost fakultativně navštívit krokodýlí farmu, která s více jak 60.000 krokodýly patří k největším na světě. Ubytování v hotelu dle výběru buď přímo v letovisku Pattaya nebo na návazné, 14 km dlouhé pláži Jomtien. Volno na koupání, opalování.

5. - 15. den

PATTAYA
Snídaně. Volno. Přes den možnost výběru z nepřeberného množství vodních radovánek – pronájem vodních člunů, vodních skútrů, létání s padákem. Místní Aquapark nabízí nádherné skluzavky, tobogány, bazény. Možnosti zapůjčení motorek, džípů a automobilů. Večer se Vám nabízí výběr z neuvěřitelného množství barů, diskoték, salonů thajské i tradiční masáže, kabaretů, apod. Pattaya je bezkonkurenčně nejživějším letoviskem v Asii, život zde pulzuje 24 hodin denně. Po dohodě s průvodcem doporučujeme tyto fakultativní výlety: Korálový ostrov (celodenní výlet lodí na korálový ostrov Ko Larn, krátká prohlídka korálů a podmořského světa z lodě se skleněným dnem, koupání v průzračně čistém moři a opalování na bílých plážích korálového ostrova) Nong Nooch Village (polodenní výlet do rozsáhlé tropické zahrady, ve které se nacházejí pěkné sbírky orchidejí, bonsají a cykasů, je zde také malá zoologická zahrada a zhlédnete zde půlhodinové kulturní vystoupení lidového folklóru z jednotlivých oblastí Thajska a zábavnou sloní show) sloní trekking (hodinový trekking na sloním hřbetě v okolí sloní farmy cca 10 km od Pattayi). Alcazar kabaret (světoznámé večerní vystoupení transvestitů, hodinový kabaretní program, kde neúčinkuje ani jedna původní žena). Ko Samet (celodenní fakultativní výlet na 80 km vzdálený ostrov, který je součástí národního mořského parku. Ostrov je znám údaj­ně nejbělejším plážovým pískem v Thajsku).

16. den

PATTAYA – BANGKOK – PRAHA
Snídaně. Transfer na letiště Suvarnabhumi v Bangkoku. Odbavení na letišti.

AMARI ORCHID RESORT AND TOWER 4*

Poloha

hotel je situován v klidné části severní Pattayi. Nachází se 5 minut jízdy od centra města Pattaya a 50 m od písečné pláže. Součástí je rozlehlá tropická zahrada, která poskytuje oázu klidu nedaleko rušného centra. Kapacita hotelu je celkem 525 pokojů. Hotel má dvě části – Garden Wing s výhledem na tropickou zahradu a Ocean Tower, odkud se nabízí panoramatický výhled na Siamský záliv.

Vybavení

konferenční centrum, půjčovna automobilů, obchody, pokojová služba, kadeřnictví, hlavní restaurace, lobby bar, grill bar, bar u bazénu, vinárna, cafe/bistro, směnárna, hlídání dětí, čistírna, internet, salón krásy.

Pláž

písčitá pláž se nachází 50 m od hotelu (plážové osušky zdarma, lehátka a slunečníky za poplatek).

Zábava a sport

venkovní bazén, bazén s vířivkou, fitness centrum, lázeňské a wellness centrum, masáže, terapeutické procedury, parní koupel.

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Ubytování

v základní nabídce jsou pokoje superior v části Garden Wing – klimatizace, koupelna, WC, satelitní TV, telefon, minibar, vysoušeč vlasů, župan, trezor, rychlovarná konvice, možnost dětské postýlky, připojení na internet.

BANGKOK PALACE 4*

Poloha

příjemný a osvědčený výškový hotel o 16 patrech nabízí 660 pokojů a leží přímo v centru moderního Bangkoku ve čtvrti Pratu Nam nedaleko náměstí Erawan. V okolí hotelu se nacházejí 2 největší obchodní domy Thajska.

Vybavení

restaurace, bar, kavárna s pekárnou, trezory na recepci zdarma, konferenční a business centrum, pokojový servis

Zábava a sport

venkovní bazén, jacuzzi, fitness centrum, sauna.

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Ubytování

nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, lednička s minibarem,TV, telefon.

Počasí

Pattaya

30°C Polojasno

×