Zobrazit všechny nabídky
Thajsko | Pattaya

Bangkok - Pattaya (BANGKOK PALACE HOTEL + WOODLANDS HOTEL)


   Poloha a popis

   Program zájezdu:

   1. den odlet z PRAHY

   Sraz skupiny před odbavovací přepážkou CK na letišti v Praze 2 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

   2. den BANGKOK

   Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

   3. den BANGKOK

   Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

   4. den BANGKOK – PATTAYA

   Snídaně. Dopolední transfer do 140 km vzdáleného letoviska Pattaya, které je po Bangkoku nejvýznamnějším turistickým centrem Thajska. Cestou možnost fakultativně navštívit krokodýlí farmu, která s více jak 60.000 krokodýly patří k největším na světě. Ubytování v hotelu dle výběru buď přímo v letovisku Pattaya nebo na návazné, 14 km dlouhé pláži Jomtien. Volno na koupání, opalování.

   5. – 15. den PATTAYA

   Snídaně. Volno. Přes den možnost výběru z nepřeberného množství vodních radovánek. Možnosti zapůjčení motorek. Večer se Vám nabízí výběr z neuvěřitelného množství barů, diskoték, salonů thajské i tradiční masáže, kabaretů, apod. Pattaya je bezkonkurenčně nejživějším letoviskem v Asii, život zde pulzuje 24 hodin denně. Pattaya je vhodné místo pro poznávání a fakultativní výlety a nákupy.

   16. den PATTAYA – BANGKOK – PRAHA

   Snídaně. Transfer na letiště Suvarnabhumi v Bangkoku. Odbavení na letišti.

   17. den PŘÍLET DO PRAHY

   Fakultativní výlety z Pattayi

   TROPICKÁ ZAHRADA NONG NOOCH VILLAGE
   Tropická zahrada s obrovskou sbírkou tropického rostlinstva, mezi nímž vynikne sbírka kvetoucích orchidejí a cykasů. Čeká Vás také program s ukázkou thajských národních tanců, thajského boxu a vrcholem představení je sloní show. Orientační cena: 850 THB

   TREKKING NA SLONECH
   Jízda na slonu v přírodě trvá zhruba hodinu a jistě bude neopakovatelným zážitkem pro děti i dospělé.
   Orientační cena: 1.200 THB

   CELODENNÍ VÝLET NA OSTROV KO SAMET
   Výlet na ostrůvek s nádhernou bílou pláží, která je nejbělejší v Thajsku a kde budete mít možnost pěkného koupání.
   Orientační cena: 1.300 THB

   ALCAZAR TRANSVESTITSHOW
   Jeden z největších kabaretů svého druhu, kde uvidíte mnoho zajímavých tanců, uslyšíte klasické i moderní písně a uvidíte mnoho nádherných rób - vše v podání neuvěřitelně pěkných transsexuálů.
   Orientační cena: 800 THB

   DVOUDENNÍ VÝLET NA ŘEKU KWAI
   Výlet do oblasti řeky Kwai, která se do povědomí dostala během 2. světové války a kde se kromě známého mostu nachází i úchvatná příroda. Během výletu navštívíte kromě kokosové farmy, muzea 2. světové války, také vodopády Sayok, plovoucí trhy a samozřejmě uvidíte tzv. železnici smrti. Fakultativně je možný trekking na slonech. V ceně je zahrnuto i ubytování v *** hotelu a plná penze.
   Orientační cena: 3 500 THB

   DVOUDENNÍ VÝLET DO KAMBODŽI
   Výlet za dědictvím khmerských králů. Ranní brzký odjezd z Pattayi, přechod hranice a odjezd do Siem Reapu, ubytování, oběd. Návštěva areálu Angkor, prohlídka hlavního města khmerské říše Angkor Thomu, chrámu Bayon, chrámu Ta Prom, který byl jako jediný ponechán napospas nespoutané přírodě a samotného majestátního Angkor Watu, pohřebního chrámu krále Súrjavarmana II., který je poprávu považován za jeden z divů světa. Večeře s ukázkou tradičních tanců. Druhý den se projedete po jezeře Tonlé Sap, kde se nachází folklórní plovoucí rybářská osada. Návrat zpět do Thajska.
   Orientační cena: 6 000 THB

    

   Woodlands Hotel ****, Pattaya

   Popis

   • příjemný hotel v thajském stylu upoutává svou citlivou architekturou, hoj ným využíváním tropických dřev a nádhernou tropickou zahradou, která potěší vyznavače klidu a odpočinku. Hotel je ideálně položen pár desítek metrů od centra nočního života severní Pattayi. Nabízí 80 pokojů superior a 50 pokojů de luxe a 4 suity. V základní nabídce jsou pokoje superior. Za příplatek můžeme vyžádat větší pokoje deluxe nebo pokoje pool access - přímý vstup do bazénu.

   Vybavení

   • restaurace, vyhlášená francouzská kavárna, bar, 2 bary u bazénů, dětská pečovatelka, trezory na recepci zdarma

   Pláž

   • písečná, vzdálena zhruba 400 m

   Zábava a sport

   • 2 bazény, dětské brouzdaliště, dětské hřiště, parní sauna, fitness centrum, thajská masérna

   Stravování

   • snídaně, možnost stravování a la carte v hotelových restauracích

   Vybavení pokojů

   • nastavitelná klimatizace, koupelna s WC a fénem, TV, lednička s minibarem, pokojový trezor, varná konvice, balkón nebo terasa s výhledem do zeleně nebo k bazénu

   Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok

   Popis

   • hotel Bangkok Palace má výhodnou polohu nejen pro ty, kteří rádi poznávají světové metropole, ale i pro ty, kteří rádi nakupují, protože v okolí hotelu se nachází 2 největší obchodní centra Thajska a nasávají atmosféru a noční život exotických míst. Hotel leží v centru Bangkoku ve čtvrti Pratu Nam v pěší dostupnosti (cca 50 m) metra – zastávka Makkasan, která spojuje tuto čtvrť s dalšími částmi města a hlavním letištěm Bangkoku – Suvarnabhumi. Tento příjemný a osvědčený výškový hotel o 16 patrech nabízí 663 pokojů. V základní nabídce jsou pokoje superior, u kterých je na vyžádání možnost propojení dveřmi. Za příplatek zajistíme ubytování ve větších pokojích deluxe, junior suite či executive suite.

   Vybavení

   • restaurace Makkasan, která je otevřena 24 hodin denně a nabízí thajskou i mezinárodní kuchyni, pekárna s nabídkou dortů a výborné kávy, bar, babysitting, trezory na recepci, čistírna, konferenční sály

   Zábava a sport

   • venkovní bazén, fitness centrum, masáže

   Stravování

   • snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

   Vybavení pokojů

   • nastavitelná klimatizace,koupelna s WC, lednička s minibarem, TV, telefon

   Na pokoji max. 3 osoby. 2 děti do 12 let jsou možné v pokoji deluxe s jednou přistýlkou. 3 děti mohou být ubytováni ve svém pokoji, který je propojen s pokojem dospělých.

   Počasí   12345678910111209182736°C