Zobrazit všechny nabídky
Thajsko | Chonburi | Pattaya

Bangkok - Pattaya (BANGKOK PALACE HOTEL + WOODLANDS HOTEL)

  Poloha a popis

  Program zájezdu:

  1. den odlet z PRAHY

  Sraz skupiny před odbavovací přepážkou CK na letišti v Praze 2 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

  2. den BANGKOK

  Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

  3. den BANGKOK

  Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

  4. den BANGKOK – PATTAYA

  Snídaně. Dopolední transfer do 140 km vzdáleného letoviska Pattaya, které je po Bangkoku nejvýznamnějším turistickým centrem Thajska. Cestou možnost fakultativně navštívit krokodýlí farmu, která s více jak 60.000 krokodýly patří k největším na světě. Ubytování v hotelu dle výběru buď přímo v letovisku Pattaya nebo na návazné, 14 km dlouhé pláži Jomtien. Volno na koupání, opalování.

  5. – 15. den PATTAYA

  Snídaně. Volno. Přes den možnost výběru z nepřeberného množství vodních radovánek. Možnosti zapůjčení motorek. Večer se Vám nabízí výběr z neuvěřitelného množství barů, diskoték, salonů thajské i tradiční masáže, kabaretů, apod. Pattaya je bezkonkurenčně nejživějším letoviskem v Asii, život zde pulzuje 24 hodin denně. Pattaya je vhodné místo pro poznávání a fakultativní výlety a nákupy.

  16. den PATTAYA – BANGKOK – PRAHA

  Snídaně. Transfer na letiště Suvarnabhumi v Bangkoku. Odbavení na letišti.

  17. den PŘÍLET DO PRAHY

  Fakultativní výlety z Pattayi

  TROPICKÁ ZAHRADA NONG NOOCH VILLAGE
  Tropická zahrada s obrovskou sbírkou tropického rostlinstva, mezi nímž vynikne sbírka kvetoucích orchidejí a cykasů. Čeká Vás také program s ukázkou thajských národních tanců, thajského boxu a vrcholem představení je sloní show. Orientační cena: 850 THB

  TREKKING NA SLONECH
  Jízda na slonu v přírodě trvá zhruba hodinu a jistě bude neopakovatelným zážitkem pro děti i dospělé.
  Orientační cena: 1.200 THB

  CELODENNÍ VÝLET NA OSTROV KO SAMET
  Výlet na ostrůvek s nádhernou bílou pláží, která je nejbělejší v Thajsku a kde budete mít možnost pěkného koupání.
  Orientační cena: 1.300 THB

  ALCAZAR TRANSVESTITSHOW
  Jeden z největších kabaretů svého druhu, kde uvidíte mnoho zajímavých tanců, uslyšíte klasické i moderní písně a uvidíte mnoho nádherných rób - vše v podání neuvěřitelně pěkných transsexuálů.
  Orientační cena: 800 THB

  DVOUDENNÍ VÝLET NA ŘEKU KWAI
  Výlet do oblasti řeky Kwai, která se do povědomí dostala během 2. světové války a kde se kromě známého mostu nachází i úchvatná příroda. Během výletu navštívíte kromě kokosové farmy, muzea 2. světové války, také vodopády Sayok, plovoucí trhy a samozřejmě uvidíte tzv. železnici smrti. Fakultativně je možný trekking na slonech. V ceně je zahrnuto i ubytování v *** hotelu a plná penze.
  Orientační cena: 3 500 THB

  DVOUDENNÍ VÝLET DO KAMBODŽI
  Výlet za dědictvím khmerských králů. Ranní brzký odjezd z Pattayi, přechod hranice a odjezd do Siem Reapu, ubytování, oběd. Návštěva areálu Angkor, prohlídka hlavního města khmerské říše Angkor Thomu, chrámu Bayon, chrámu Ta Prom, který byl jako jediný ponechán napospas nespoutané přírodě a samotného majestátního Angkor Watu, pohřebního chrámu krále Súrjavarmana II., který je poprávu považován za jeden z divů světa. Večeře s ukázkou tradičních tanců. Druhý den se projedete po jezeře Tonlé Sap, kde se nachází folklórní plovoucí rybářská osada. Návrat zpět do Thajska.
  Orientační cena: 6 000 THB

   

  Woodlands Hotel ****, Pattaya

  Popis

  • příjemný hotel v thajském stylu upoutává svou citlivou architekturou, hoj ným využíváním tropických dřev a nádhernou tropickou zahradou, která potěší vyznavače klidu a odpočinku. Hotel je ideálně položen pár desítek metrů od centra nočního života severní Pattayi. Nabízí 80 pokojů superior a 50 pokojů de luxe a 4 suity. V základní nabídce jsou pokoje superior. Za příplatek můžeme vyžádat větší pokoje deluxe nebo pokoje pool access - přímý vstup do bazénu.

  Vybavení

  • restaurace, vyhlášená francouzská kavárna, bar, 2 bary u bazénů, dětská pečovatelka, trezory na recepci zdarma

  Pláž

  • písečná, vzdálena zhruba 400 m

  Zábava a sport

  • 2 bazény, dětské brouzdaliště, dětské hřiště, parní sauna, fitness centrum, thajská masérna

  Stravování

  • snídaně, možnost stravování a la carte v hotelových restauracích

  Vybavení pokojů

  • nastavitelná klimatizace, koupelna s WC a fénem, TV, lednička s minibarem, pokojový trezor, varná konvice, balkón nebo terasa s výhledem do zeleně nebo k bazénu

  Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok

  Popis

  • hotel Bangkok Palace má výhodnou polohu nejen pro ty, kteří rádi poznávají světové metropole, ale i pro ty, kteří rádi nakupují, protože v okolí hotelu se nachází 2 největší obchodní centra Thajska a nasávají atmosféru a noční život exotických míst. Hotel leží v centru Bangkoku ve čtvrti Pratu Nam v pěší dostupnosti (cca 50 m) metra – zastávka Makkasan, která spojuje tuto čtvrť s dalšími částmi města a hlavním letištěm Bangkoku – Suvarnabhumi. Tento příjemný a osvědčený výškový hotel o 16 patrech nabízí 663 pokojů. V základní nabídce jsou pokoje superior, u kterých je na vyžádání možnost propojení dveřmi. Za příplatek zajistíme ubytování ve větších pokojích deluxe, junior suite či executive suite.

  Vybavení

  • restaurace Makkasan, která je otevřena 24 hodin denně a nabízí thajskou i mezinárodní kuchyni, pekárna s nabídkou dortů a výborné kávy, bar, babysitting, trezory na recepci, čistírna, konferenční sály

  Zábava a sport

  • venkovní bazén, fitness centrum, masáže

  Stravování

  • snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

  Vybavení pokojů

  • nastavitelná klimatizace,koupelna s WC, lednička s minibarem, TV, telefon

  Na pokoji max. 3 osoby. 2 děti do 12 let jsou možné v pokoji deluxe s jednou přistýlkou. 3 děti mohou být ubytováni ve svém pokoji, který je propojen s pokojem dospělých.

  Vybavení hotelu

  • Bazén
  • Fitness
  • Dětský bazén
  • Pláž