Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Thajsko | Pattaya

AMARI ORCHID RESORT & TOWER

  Poloha a popis

  Poloha

  krásný hotel v severní části Pattaya, v srdci  Pattaya, písčitá pláž cca 150 m, v okolí naleznete velké množství restaurací, barů, obchodů, letiště v Bangkoku 125 km.
   
   

  Vybavení

  resort je rozdělen na 2 části 20patrová budova Ocean Tower nabízí 5* hotelové služby, nižší budovy Garden Wing v zahradě pak služby odpovídající kategorii 4*. Vstupní hala s recepcí, několik restaurací a barů, celkem ubytování v 523 pokojích, výtahy v hlavní budově,  fitness, Breeze SPA, dětský klub, směnárna, internetový koutek, WiFi připojení, business centrum,  konferenční sály, prádelna, parkování, lékař, obchody.  V areálu se nachází zahrada s bazény, jacuzzi, slunečníky a lehátky, bar u bazénu.

   

  Ubytování

  Ocean Tower 5*: 297 luxusně vybavených pokojů, nabízí klimatizaci, plně vybavenou koupelnu/WC (otevřená koupelna s vanou a oddělenou sprchou), vysoušeč vlasů,  SAT/TV, telefon, DVD přehrávač, trezor, minibar, WiFi připojení.
  Garden Wing 4*: 226 komfortně zařízených pokojů : 7x jednolůžkových Suite Gardens, 56x  Deluxe Garden pokojů,  24x Superior Garden s balkóny, a 139 Superior Garden. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, SAT/TV, koupelnou s  vanou a sprchou/WC, vysoušečem vlasů, trezorem, minibarem, telefonem, některé pokoje mají balkón, pokoje v přízemí bez balkonu. 


   

  Pro děti

  dětský klub, dětská postýlka, hlídání dětí (za poplatek).

  Náš názor

  Nádherný hotel s výbornou polohou v centru dění. Výborná kuchyně, široká nabídka služeb, luxusní zázemí.

  Služby za poplatek

  internet, WiFi, prádelna, směnárna, konferenční sály, bussines centra, SPA, hlídání dětí.