800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMalý okruh středním Thajskem - Windmill Resort 3*

Hodnocení:
9,5
z 10 na základě 1 recenze
Náhled do siamské historie: Bangkok - Bang Pa-in – Ayutthaya - Damnoen Saduak - Kanchanaburi - řeka Kwai - Sai Yok - Erawan - Pattaya.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu :

1. den

odlet z PRAHY
Sraz skupiny před odbavovací přepážkou pořádající cestovní kanceláře na letišti Praha – Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách. Transfer do hotelu, ubytování. Večerní prohlídka erotického centra Patpong (fakultativně).

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne uvidíte královský palác – Grand Palace a zde si prohlédnete chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata. Příjezd do hotelu.

4. den

BANGKOK – BANG PA IN – AYUTTHAYA – BANGKOK
Snídaně. Odjezd od hotelu z Bangkoku do Bang Pa In, letního paláce králů z období království Ayutthaya. Po prohlídce přejezd do nedaleké Ayutthayi, největší říše jihovýchodní Asie v letech 1350 – 1767. Město bylo zcela zničeno barmánci a bylo znovu celé odkryto až v roce 1956. Ayutthaya nabízí fascinující podívanou na četné polozachovalé stavby z období největšího rozkvětu říše. Netradiční prohlídka Ayutthayi při plavbě po říčních kanálech protínajících město. Návrat zpět do Bangkoku. Nocleh.

5. den

BANGKOK – DAMNOEN SADUAK – KANCHANABURI – THA KILEN – SAI YOK
Snídaně. Brzský ranní odjezd na plovoucí trhy Damnoen Saduak. Projížďka po kanálech. Pokračování do Kanchanaburi. Prohlídka slavného přes řeku Kwai. Návštěva hřbitova válečných obětí z 2. světové války. Oběd. Prohlídka jeskyně Than Krasé, návštěva muzea Hellfire Pass. Nocleh a večeře ve stylovém hotelu na plovoucích raftech v národním parku Sai Yok.

6. den

SAI YOK – ERAWAN – BANGKOK
Snídaně. Odjezd do národního parku Erawan. Návštěva sedmistupňového vodopádu, kde v jednom z jezírek rybičky dělají přírodní pedikúru. Oběd. Po obědě procházka monzunovým opadavým lesem do jeskyně Tham Pratat. Návrat do Bangkoku. Nocleh.

7. den

BANGKOK – PATTAYA (popř. jiné letovisko dle výběru)
Snídaně. Odjezd do letoviska Pattaya, ubytování, nocleh.

8. - 15. den

PATTAYA
Snídaně. Volný čas. Po domluvě s průvodcem doporučujeme fakultativní výlety do tropické zahrady Nong Nooch Village, večerní transvestit show Alcazar nebo Tiffany, celodenní výlet na korálový ostrov, popř. 80 km vzdálený ostrov Ko Samet.

16. den

PATTAYA – BANGKOK – PRAHA
Snídaně. Odjezd na letiště v Bangkoku, odlet s mezipřistáním do Prahy.

WINDMILL RESORT 3*

Poloha

hotel se nachází v rušné části severní Pattayi jen pár minut pěšky od nákupních center a je vyhledáván především milovníky nočního života. Pokoje mají výhled do zahrady nebo na bazén.

Vybavení

restaurace s nabídkou thajské a mezinárodní kuchyně, bar, recepce s 24 hodinovou službou, parkoviště, internet, obchody v hotelu, prádelna, kadeřnictví, směnárna, zahrada

Pláž

veřejná písčitá pláž se nachází přibližně 400 m od hotelu.

Zábava a sport

bazén, hotel nabízí širokou škálu masáží od tradiční thajské, olejové, masáže nohou a také různé druhy bylinných masáží

Stravování

snídaně

Ubytování

TV, telefon, koupelna s WC, minibar, klimatizace s individuálním ovládáním, internet, balkon nebo terasa

Recenze

9,5
4. duben 2012 / Petr Šlechta

Zdařilá dovolená

Tento zájezd byl jako poznávací okruh. Je nutné vyzdvihnout vynikající a profesionální přístup…

Celá recenze >

Počasí

Pattaya

28°C Polojasno

×