800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ROYAL CLIFF BEACH RESORT 5* + BANGKOK PALACE 4*

Neobyčejná dovolená pro každého.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

odlet z PRAHY
Sraz skupiny před odbavovací přepážkou pořádající cestovní kanceláře na letišti Praha – Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

4. den

BANGKOK – PATTAYA
Snídaně. Dopolední transfer do 140 km vzdáleného letoviska Pattaya, které je po Bangkoku nejvýznamnějším turistickým centrem Thajska. Cestou možnost fakultativně navštívit krokodýlí farmu, která s více jak 60.000 krokodýly patří k největším na světě. Ubytování v hotelu dle výběru buď přímo v letovisku Pattaya nebo na návazné, 14 km dlouhé pláži Jomtien. Volno na koupání, opalování.

5. - 15. den

Po dohodě s průvodcem doporučujeme tyto fakultativní výlety: Korálový ostrov (celodenní výlet lodí na korálový ostrov Ko Larn, krátká prohlídka korálů a podmořského světa z lodě se skleněným dnem, koupání v průzračně čistém moři a opalování na bílých plážích korálového ostrova) Nong Nooch Village (polodenní výlet do rozsáhlé tropické zahrady, ve které se nacházejí pěkné sbírky orchidejí, bonsají a cykasů, je zde také malá zoologická zahrada a zhlédnete zde půlhodinové kulturní vystoupení lidového folklóru z jednotlivých oblastí Thajska a zábavnou sloní show) sloní trekking (hodinový trekking na sloním hřbetě v okolí sloní farmy cca 10 km od Pattayi). Alcazar kabaret (světoznámé večerní vystoupení transvestitů, hodinový kabaretní program, kde neúčinkuje ani jedna původní žena). Ko Samet (celodenní fakultativní výlet na 80 km vzdálený ostrov, který je součástí národního mořského parku. Ostrov je znám údaj­ně nejbělejším plážovým pískem v Thajsku).

16. den

PATTAYA – BANGKOK – PRAHA
Snídaně. Transfer na letiště Suvarnabhumi v Bangkoku. Odbavení na letišti.

Info

Cena nezahrnuje fakultativní výlety a vstupní víza.

ROAYL CLIFF BEACH 5*

Poloha

9ti patrová budova je součástí nejluxusnějšího hotelového komplexu v letovisku Pattaya, který byl již osmkrát vyhlášen jako "Nejlepší hotel v Asii a Tichomoří". V hotelu je 402 minisuit, jenž jsou v základní nabídce. Pokoje ve třech zbývajících částech hotelového komplexu jsou na vyžádání.

Vybavení

10 restaurací a 8 barů v hotelovém areálu, výtah na pláž, obchody, dětský koutek a dětské hřiště, dětská pečovatelka, salón krásy, kadeřnictví, konferenční centrum s kapacitou až 5.800 osob, helioport.

Pláž

písečná, přímo pod hotelem.

Zábava a sport

5 bazénů, fitness centrum, sauna, parní lázeň, jacuzzi, stezka pro jogging, samostatný tenisový areál s 6 kurty a umělým osvětlením, 2 tréninkové kurty, 3 jamkové cvičné golfové hřiště, luxusní relaxační lázně s thajskou masáží a aromaterapií, katamaran pro výlety do okolí.

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelových restauracích.

Ubytování

klimatizace, koupelna s WC a fénem, lednička s minibarem, pokojový trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice, balkón s výhledem na moře.

BANGKOK PALACE 4*

Poloha

příjemný a osvědčený výškový hotel o 16 patrech nabízí 660 pokojů a leží přímo v centru moderního Bangkoku ve čtvrti Pratu Nam nedaleko náměstí Erawan. V okolí hotelu se nacházejí 2 největší obchodní domy Thajska.

Vybavení

restaurace, bar, kavárna s pekárnou, trezory na recepci zdarma, konferenční a business centrum, pokojový servis.

Zábava a sport

venkovní bazén, jacuzzi, fitness centrum, sauna.

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Ubytování

nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, lednička s minibarem,TV, telefon.

Počasí

Pattaya

26°C Polojasno

×