800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ROYAL TWINS PATTAYA 3,5* + MALIBU GARDEN RESORT 3*

Klidná dovolená pro celou rodinu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

odlet z PRAHY
Sraz skupiny před odbavovací přepážkou pořádájící CK na letišti Praha – Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

4. den

BANGKOK – PATTAYA
Snídaně. Dopolední transfer do 140 km vzdáleného letoviska Pattaya, které je po Bangkoku nejvýznamnějším turistickým centrem Thajska. Cestou možnost fakultativně navštívit krokodýlí farmu, která s více jak 60.000 krokodýly patří k největším na světě. Ubytování v hotelu dle výběru buď přímo v letovisku Pattaya nebo na návazné, 14 km dlouhé pláži Jomtien. Volno na koupání, opalování.

5. - 8. den

PATTAYA
Snídaně. Volno. Přes den možnost výběru z nepřeberného množství vodních radovánek – pronájem vodních člunů, vodních skútrů, létání s padákem. Místní Aquapark nabízí nádherné skluzavky, tobogány, bazény. Možnosti zapůjčení motorek, džípů a automobilů. Večer se Vám nabízí výběr z neuvěřitelného množství barů, diskoték, salonů thajské i tradiční masáže, kabaretů, apod. Pattaya je bezkonkurenčně nejživějším letoviskem v Asii, život zde pulzuje 24 hodin denně.

9. den

PATTAYA – KO SAMET
Ranní transfer minibusem a lodí na ostrov Ko Samet. Ubytování v bungalovech. Ubytovací středisko se nachází ve velmi hezké a klidné zátoce s nádhernou písčitou pláží. Vhodné podmínky pro potápění, lodní výlety a rybaření. Podél pláží se nachází několik příjemných restaurací a barů. Celý ostrov je prohlášen za národní park, dlouhý je 6 km a široký 1 až 2 km.

10. - 14. den

KO SAMET
Volno. Doporučujeme návštěvu cca 2 km vzdálené Diamond Beach, nejrušnější pláže na ostrově, na které se nachází mnoho restaurací velkým výběrem jídel z darů moře.

15. den

KO SAMET – PATTAYA
Snídaně. V odpoledních hodinách transfer do Pattayi. Ubytování, nocleh.

16. den

PATTAYA – BANGKOK – PRAHA
Snídaně. Transfer na letiště v Bangkoku, odbavení. Let na trase Bangkok – Praha.

ROYAL TWINS PATTAYA 3,5*

Poloha

hotel s výbornou polohou přímo proti nákupním možnostem a cca minutu chůze k pláži a centru s bary a restauracemi. Hotel nabízí 350 pokojů s výhledy na moře nebo do zahrady. Pokoje jsou moderně a pohodlně vybaveny.

Vybavení

konferenční místnost, pokojový servis 24 hodin denně, směnárna, restaurace, kavárna, trezory, obchod se suvenýry, čistírna, baby sitting

Pláž

písečná, cca minutu chůze od hotelu

Zábava a sport

bazén, thajské masáže

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Vybavení pokojů

nastavitelná klimatizace, internetové připojení (za poplatek), minibar, koupelna s WC, telefon, TV, vysoušeč vlasů

MALIBU GARDEN RESORT 3*

Poloha

jeden z nejoblíbenějších hotelů na ostrově Ko Samet leží v zátoce Wong Duean na východním pobřeží ostrova. Je tvořen bungalovy, jenž jsou vkusně zasazeny do parkové tropické zeleně. V základní nabídce pokoje superior, za příplatek možnost prostornějších bungalovů (de luxe a VIP). Pro větší rodiny se nabízí rodinný pokoj pro pět osob (na vyžádání).

Vybavení

restaurace, bar, malý obchůdek se smíšeným zbožím

Pláž

písečná s bělostným korálovým pískem, s pozvolným vstupem do vody, přímo před hotelem

Zábava a sport

sladkovodní bazén, lehátka na pláži zdarma, hotelový motorový člun možno využít k výletům kolem ostrova

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci či okolních plážových hospůdkách

Vybavení pokojů

klimatizace, ventilátor, koupelna se sprchou a WC (teplá voda z ohřívače), TV, lednice, terasa s výhledem do zahrady.

Počasí

Pattaya

26°C Bouřky

×