800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SUNSHINE GARDEN 3* + KO KOOD BEACH RESORT 3*

Rušné letovisko a poklid ostrovní romantiky.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

odlet z PRAHY
Sraz skupiny před odbavovací přepážkou pořádající cestovní kanceláře na letišti Praha – Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

4. den

BANGKOK – PATTAYA
Snídaně. Dopolední transfer do 140 km vzdáleného letoviska Pattaya, které je po Bangkoku nejvýznamnějším turistickým centrem Thajska. Cestou možnost fakultativně navštívit krokodýlí farmu, která s více jak 60.000 krokodýly patří k největším na světě. Ubytování v hotelu dle výběru buď přímo v letovisku Pattaya nebo na návazné, 14 km dlouhé pláži Jomtien. Volno na koupání, opalování.

5. - 8. den

PATTAYA
Snídaně. Volno. Přes den možnost výběru z nepřeberného množství vodních radovánek – pronájem vodních člunů, vodních skútrů, létání s padákem. Místní Aquapark nabízí nádherné skluzavky, tobogány, bazény. Možnosti zapůjčení motorek, džípů a automobilů. Večer se Vám nabízí výběr z neuvěřitelného množství barů, diskoték, salonů thajské i tradiční masáže, kabaretů, apod. Pattaya je bezkonkurenčně nejživějším letoviskem v Asii, život zde pulzuje 24 hodin denně.

9. den

PATTAYA – KO KOOD
Ranní transfer minibusem a lodí na ostrov Ko Kood. Ubytování. Vhodné podmínky pro koupání, potápění a výlety na okolní ostrovy včetně druhého největšího ostrova Thajska Ko Chang. Ostrov Ko Kood je vhodný pro milovníky klidné a nerušené dovolené. Během pobytu si můžete zapůjčit motocykl a prozkoumat donedávna nepoznaný nádherný přírodní ostrov, lenošit na pláži, případně využít potápěčská centra ke šnorchlování a potápění.

10. - 14. den

KO KOOD
Volno na koupání a odpočinek.

15. den

KO KOOD – PATTAYA
Snídaně. V dopoledních hodinách transfer lodí a minibusem do Pattayi. Ubytování, možnost nákupu suvenýrů. Nocleh.

16. den

PATTAYA – BANGKOK – PRAHA
Snídaně, transfer na letiště do Bangkoku. Odbavení a odlet zpět do Prahy. Návrat v nočních hodinách.

SUNSHINE GARDEN 3

Poloha

nově zrekonstruovaný hotel je tvořen nízkopodlažními budovami, které jsou umístěny v pěkné tropické zahradě, nabízí 133 pokojů

Vybavení

restaurace s barem, pokojový servis, konferenční místnost, čistírna, bar u bazénu, salon krásy, připojení k internetu za poplatek

Pláž

písečná, zhruba 400 m od hotelu

Sport a zábava

bazén

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, balkon či terasa, TV, minibar, telefon

KO KOOD BEACH 3

Poloha

nový resort je situován na mírném kopci, odkud je krásný výhled na moře. Bungalovy obklopuje překrásná tropická zahrada a pláž s křišťálově čistou vodou. V blízkosti hotelu je několik dobrých možností k nakupování.

Vybavení

restaurace, bar

Pláž

písčitá u resortu. Další pláž je vzdálená 8 minut chůze.

Stravování

snídaně formou bufetu

Zábava a sport

bazén, jacuzzi, potápění, šnorchlování, půjčovna horských kol, půčovna motocyklů, kajaky

Ubytování

klimatizace, koupelna s WC, televize, minibar, terasa, vysoušeč vlasů, kávovar, varná konvice, klimatizace, výhled na moře

Počasí

Pattaya

26°C Převážně oblačno

×