800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL WINDMILL RESORT 3* + CHAI CHET BUNGALOWS 2,5*

Rušné letovisko a ostrov slonů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

odlet z PRAHY
Sraz skupiny před odbavovací přepážkou pořádající cestovní kanceláře na letišti Praha – Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku

2. den

BANGKOK
Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

4. den

BANGKOK – PATTAYA
Snídaně. Dopolední transfer do 140 km vzdáleného letoviska Pattaya, které je po Bangkoku nejvýznamnějším turistickým centrem Thajska. Cestou možnost fakultativně navštívit krokodýlí farmu, která s více jak 60.000 krokodýly patří k největším na světě. Ubytování v hotelu dle výběru buď přímo v letovisku Pattaya nebo na návazné, 14 km dlouhé pláži Jomtien. Volno na koupání, opalování.

5. - 8. den

PATTAYA
Snídaně. Volno. Přes den možnost výběru z nepřeberného množství vodních radovánek – pronájem vodních člunů, vodních skútrů, létání s padákem. Místní Aquapark nabízí nádherné skluzavky, tobogány, bazény. Možnosti zapůjčení motorek, džípů a automobilů. Večer se Vám nabízí výběr z neuvěřitelného množství barů, diskoték, salonů thajské i tradiční masáže, kabaretů, apod. Pattaya je bezkonkurenčně nejživějším letoviskem v Asii, život zde pulzuje 24 hodin denně.

9. den

PATTAYA – KO CHANG
Ranní transfer minibusem a lodí na ostrov Ko Chang. Ubytování. Vhodné podmínky pro koupání, potápění a výlety do vnitrozemí tohoto 494 km2 velkého ostrova, který je celý porostlý bujnou tropickou vegetací. Ostrov je poměrně hornatý, nejvyšší vrchol dosahuje 744 metrů. Na východě naleznete několik větších vodopádů. Možnost zapůjčení horských kol (cca 200,- THB) a kajaků. Celý ostrov je prohlášen za národní park. Doporučujeme výlet do rybářské osady Bang Bao na jihu ostrova, návštěvu vodopádů či výlet na malé ostrůvky proti pobřeží.

10. - 14. den

KO CHANG
Volno na koupání, potápění a odpočinek.

15. den

KO CHANG – PATTAYA
Snídaně. V dopoledních hodinách transfer lodí a mikrobusem do Pattayi. Ubytování, možnost nákupu suvenýrů.

16. den

PATTAYA – BANGKOK – PRAHA
Snídaně. Transfer na letiště v Bangkoku. Odbavení. Let na trase Bangkok – Praha.

WINDMILL RESORT 3*

Poloha

hotel se nachází v rušné části severní Pattayi jen pár minut pěšky od nákupních center a je vyhledáván především milovníky nočního života. Pokoje mají výhled do zahrady nebo na bazén.

Vybavení

restaurace s nabídkou thajské a mezinárodní kuchyně, bar, recepce s 24 hodinovou službou, parkoviště, internet, obchody v hotelu, prádelna, kadeřnictví, směnárna, zahrada

Pláž

veřejná písčitá pláž se nachází přibližně 400 m od hotelu.

Zábava a sport

bazén, hotel nabízí širokou škálu masáží od tradiční thajské, olejové, masáže nohou a také různé druhy bylinných masáží

Stravování

snídaně

Ubytování

TV, telefon, koupelna s WC, minibar, klimatizace s individuálním ovládáním, internet, balkon nebo terasa

CHAI CHET BUNGALOWS 2,5*

Poloha

příjemný jednodušší resort leží na skalnatém mysu Chai Chet, vybíhajícím z pláže Klong Prao. Resort sestává z bungalovů s klimatizací, jakož i pokojů v hotelové budově (za příplatek). Celkem je v hotelu 40 pokojů.

Vybavení

restaurace s bohatým výběrem thajských, evropských a mořských specialit

Pláž

písečná, zhruba 200 metrů od hotelu. Pobřeží před hotelem skalnaté

Zábava a sport

možnost vodních sportů na pláži

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

klimatizace, koupelna s WC, lednička, terasa

Počasí

Pattaya

28°C Oblačno

×